2 listopada 2019

(I LIGA KOBIET, 7.kolejka) Budowlani Toruń - SAN-Pajda Jarosław 2:3 (28:26, 19:25, 27:25, 19:25, 8:15)

Jarosławska "Biszkoptowa Armia" pokonuje na wyjeździe "Pierniki" w ciastkarskim meczu 7. kolejki I LIGI KOBIET

Jarosławianki odwracają losy meczu, tym samym inkasują kolejne ligowe punkty. Pomimo prowadzenia Budowlanych Toruń 2-1 w setach, to podopieczne Piotra Pajdy wygrywają 2-3 i do Jarosławia wracają z 2 punktami.

Na przestrzeni całego spotkania lepsze okazały się "Biszkopty", przegrane sety na przewagi (pierwszy oraz trzeci) w perspektywie drugiej, czwartej odsłony czy tie-breaka mówią same za siebie. Jarosłwianki wybiły siatkówkę Toruńskim "Piernikom" z głowy na dłuższy czas.

W ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów w 6 spotkaniach (jedno mniej) plasują się na 3 pozycji. Strata do lidera to tylko 2 punkty. Już 9 listopada spotkanie 8. kolejki z Karpaty Krosno, zapraszamy!

Budowlani Toruń - SAN-Pajda Jarosław 2:3 (28:26, 19:25, 27:25, 19:25, 8:15)

Pozostałe wyniki meczów: 7. kolejka: 02-11-2019