2 listopada 2019

Wypadek w Rozborzu Długim

8 osób trafiło do szpitala po zderzeniu Opla z Volkswagenem w sobotę po godzinie 18. Wstępne ustalenia mówią, że kierująca Oplem 36-lenia mieszkanka Jarosławia nie zastosowała się do znaku "stop", zderzając się z Volkswagenem prowadzonym przez 38-letniego mieszkańca powiatu Przeworskiego. W wypadku oprócz kierowców ucierpiało 2 pasażerów Opla w wieku 34 i 15 lat oraz 4 pasażerów Volkswagena w wieku 38, 11, 6 i 4 lata. Policja ustaliła, że kierowcy byli trzeźwi. Komisariat Policji w Pruchniku prowadzi postępowanie mające szczegółowo wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

zdjęcia: KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 listopada 2019

Wybuchowe znalezisko w gminie Laszki

Robotnicy ziemni pracujący nad siecią elektryczną w gminie Laszki natrafili na pozostałości po magazynie z bronią.

zobacz materiał »
25 października 2019

Restauracja z powiatu jarosławskiego na liście TOP 100 Best Restaurants Poland

Ferula, restauracja Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** drugi raz z rzędu otrzymała nagrodę GRAND AWARD – 3 WIDELCE. Tegoroczna edycja była IX odsłoną przewodnika po najlepszych restauracjach w kraju. Finał konkursu odbył się w Pałacu Tłokinia w Kaliszu.

zobacz materiał »
30 października 2019

Nie daj zaskoczyć się zimie!

Chociaż prognozy pogody na najbliższe dni wciąż wieszczą temperatury rzędu 15 stopni celcjusza, a zza szyb przbijają się promienie słońca warto przygotować swój pojazd na nadejście zimy. 

zobacz materiał »
17 października 2019

Nie widać końca prac remontowych przy ul. Sikorskiego

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu jako powód opóźnień podaje roboty dodatkowe spowodowane niedokładnym zinwentaryzowaniem kilkadziesiąt lat temu sieci, które są obecnie w przebudowie. Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, pan Janusz Obłoza przekazał informację, iż planowany termin zakończenia prac przewidziany na 15 grudnia staje się coraz mniej realny.

zobacz materiał »
7 października 2019

Chińscy goście w Jarosławiu

Przedstawiciele chińskich biur podróży we współpracy ze Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska szukają nowych, atrakcyjnych miejsc turystycznych. Swoją wizytę w stolicy ziemi jarosławskiej rozpoczęli od muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich.

zobacz materiał »