17 listopada 2019

Nayla Trojnar z brązowym medalem na Zimowych Mistrzostwach Podkarpacia!

Pierwszy medal rangi Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w pływaniu dla Jarosławia zdobyty. Był to pierwszy start na Zimowych Mistrzostwach Podkarpacia organizowanych w Dębicy. Uczennica Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu oraz zawodniczka klubu AZS Jarosław - sekcja pływacka - Nayla Trojnar, zdobywa brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym w roczniku 2006 osiągając tym samym życiowy czas 32.04 !

Pozostałe wyniki Mistrzostw (uwzględniając Jarosław)

50 m styl dowolny kobiet:
13 lat - VII miejsce Leśniowska Karina 2006 (z czasem 33.50)
12 lat - IX miejsce Dworak Anna 2007 (z czasem 33.79), XIX miejsce Kulan Amelia 2007 (z czasem 36.39), XXII miejsce Rygiel Klaudia 2007 (z czasem 36.95)
15 lat i starsi - XIV miejsce Stypa Sandra 2004 (z czasem 32.38)

50 m styl dowolny mężczyzn:
13 lat - XVI miejsce Krzanowski Kacper 2006 (z czasem 32.26)
14 lat - IX miejsce Bereźnicki Mateusz 2005 (z czasem 29.27)
15 lat i starsi - XXI miejsce Pińkowski Dominik 2004 (z czasem 29.87)

50 m styl klasyczny kobiet:
12 lat - XI miejsce Kulan Amelia 2007 (z czasem 46.22)
13 lat - V miejsce Trojnar Nayla 2006 (z czasem 42.70)
15 i starsi - VII miejsce Stypa Sandra 2004 (z czasem 42.54)

50 m styl klasyczny mężczyzn:
12 lat - VIII miejsce Kulesza Szymon 2007 (z czasem 42.65)
13 lat - X miejsce Zawadzki Miłosz 2006 (z czasem 41.30)
14 lat - V miejsce Bereźnicki Mateusz 2005 (z czasem 37.76), VIII miejsce Cukierda Przemysław 2005 (z czasem 40.43)

100 m styl motylkowy mężczyzn:
15 lat i starsi - VIII miejsce Łyżyń Mateusz 2001 (z czasem 1:19.07), IX miejsce Pińkowski Dominik 2004 (z czasem 1:21.85)

200 m styl dowolny kobiet:
12 lat - VIII miejsce Dworak Anna 2007 (z czasem 2:55.89)
13 lat - V miejsce Ziemba Paulina 2006 (z czasem 2:44.15)

200 m styl dowolny mężczyzn:
13 lat - X miejsce Zawadzki Miłosz 2006 (z czasem 2:40.19)
14 lat - VIII miejsce Dołemski Hubert 2005 (z czasem 2:43.33)

50 m styl motylkowy kobiet:
12 lat - IX miejsce Kulan Amelia 2007 (z czasem 43.94)
13 lat - VI miejsce Ziemba Paulina 2006 (z czasem 36.69)

50 m styl motylkowy mężczyzn:
13 lat - XI miejsce Krzanowski Kacper 2006 (z czasem 36.80)
15 lat i starsi - XXI miejsce Łyżyń Mateusz 2001 (z czasem 34.70)

50 m styl grzbietowy kobiet:
12 lat - VIII miejsce Dworak Anna 2007 (z czasem 39.86), X miejsce Rygiel Klaudia 2007 (z czasem 40.55)
13 lat - VIII miejsce Leśniowska Karina 2006 (z czasem 40.93)
15 lat i starsi - XII miejsce Stypa Sandra 2004 (z czasem 39.70)

50 m styl grzbietowy mężczyzn:
14 lat - VIII miejsce Cukierda Przemysław 2005 (z czasem 36.29)

400 m styl dowolny kobiet:
13 lat - V miejsce Ziemba Paulina 2006 (z czasem 5:53.57)

100 m styl klasyczny kobiet:
12 lat - X miejsce Kulan Amelia 2007 (z czasem 1:42.21)
15 lat i starsi - V miejsce Stypa Sandra 2004 (z czasem 1:32.49)

100 m styl klasyczny mężczyzn:
14 lat - V miejsce Bereźnicki Mateusz 2005 (z czasem 1:23.33)

200 m styl zmienny kobiet:
13 lat - V miejsce Trojnar Nayla 2006 (z czasem 3:00.27)

Gratulujemy wszystkim reprezentantom wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszego miasta. Trzymamy kciuki za kolejne rekordy i medale.

Komentarze: