20 listopada 2019

(I LIGA KOBIET, 10.kolejka) SMS PZPS I Szczyrk - SAN-Pajda Jarosław 3:0 (25:15, 25:20, 25:14)

Druzgocąca porażka w Szczyrku... SAN-Pajda zdeklasowany w trzech setach.

Takiego obrotu sprawy nikt nie zakładał, zespół pod wodzą Piotra Pajdy był wiceliderem rozgrywek i jadąc do Szczyrku murowanym faworytem spotkania. Niestety, rzeczywistość szybko okazała się brutalna a siatkarki z Jarosławia nie były w stanie nawiązać walki z "teoretycznie" niżej notowanym rywalem.

Pierwszy set przegrany do 15, drugi do 20 a trzeci do 14 i to by było na tyle... "No może tylko tyle, że jest to nasza pierwsza ligowa porażka 0:3 od ponad 2 lat. Nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni, dlatego w sobotę wrócimy jeszcze silniejsi i żądni rewanżu!" - cyt. fanpage FB.

- Zagraliśmy na pewno jako cały zespół jeden z najlepszych meczów w tym sezonie, co tylko potwierdza duże możliwości w nim drzemiące - zauważa jeden z  trenerów SMS PZPS Miłosz Majka.

Pomimo przegranej, Jarosławianki utrzymały fotel wicelidera (21 punktów). Jednak strata do liderujących Joker Mekro Energoremont Świecie wzrosła do 5 punktów.

Już w sobotę zapraszamy do Jarosławia na mecz z Galeria Jurajska Częstochowianka Częstochowa, która na swoim koncie zgromadziła już 18 ligowych oczek.