25 listopada 2019

Młodzi rozbili bank w Turnieju Nadziei Olimpijskich!


foto: KOLPING

Rewelacyjnie wypadli młodzi tenisiści stołowi Kolpinga i uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Turnieju Nadziei Olimpijskich. W czeskim Havlickuv Brod, Dawid Jadam sięgnął po złoty medal w singlu, a Szymon Brud stanął na najniższym stopniu podium. Ponadto wygrali także turniej drużynowy.

To był bardzo udany weekend dla młodych pingpongistów. Szczególnie dobrze Turniej Nadziei Olimpijskich wspominać będzie Dawid Jadam, który wygrał turniej gry pojedynczej. Z kolei w turnieju drużynowym był prawdziwym liderem z krwi i kości, nie zaznając goryczy porażki.

Z dobrej strony pokazał się także Szymon Brud, który zanotował tylko dwie porażki w singlu. Wcześniej wspólnie z Jadamem i Marcelem Błaszczykiem (Dwójka Rawa Mazowiecka) okazali się bezkonkurencyjni w turnieju drużynowym.

- Bardzo dobry turniej naszych zawodników. Jestem bardzo zadowolony z ich dyspozycji. Mieliśmy znakomite warunki w Czechach, chłopcy mogli skupić się tylko i wyłącznie na grze. Brawo dla nich – podsumował trener kadry oraz Kolpinga i SMS-u Jarosław, Mateusz Czernik.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 listopada 2019

[8.kolejka] PKS KOLPING FRAC Jarosław - DOJLIDY Białystok 3-0

PKS KOLPING FRAC Jarosław pokonuje 3-0 DOJLIDY Białystok w ramach 8.kolejki spotkań LOTTO Superligi Mężczyzn rozegranej 10 listopada. 

zobacz materiał »
31 października 2019

Anna Brzyska oraz Zuzanna Wielgos brązowymi medalistkami w grze podwójnej.

Kolejny medal dla Jarosławia, tym razem brąz w deblu kadetek Anny Brzyskiej.

zobacz materiał »
31 października 2019

Dawid Jadam brązowym medalistą Mistrzostw Świata Kadetów w grze mieszanej !

Reprezentant Jarosławskiego KOLPINGA wywalczył brązowy medal w duecie z Maram Zoghlami (Tunezja). 

zobacz materiał »
28 grudnia 2016

Zagrali dla Julki

28 grudnia na hali widowiskowo – sportowej MOSiR w Jarosławiu odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego dla Julii Grządziel.

zobacz materiał »