25 listopada 2019

SAN-Pajda Jarosław vs. Częstochowianka 0-3 (RELACJA, ZDJĘCIA)

Jarosławianki przegrały we własnej hali z Częstochowianką Częstochowa 0:3 (24:26, 16:25, 23:25) doznając drugiej porażki z rzędu w krótkim okresie czasu.

Przyjezdne od samego początku spotkania dominowały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła a podopieczne Piotra Pajdy "próbowały" nawiązać kontakt. Niestety kolejna przegrana w trzech setach nie wróży nic dobrego. Zdecydowana większość ataków była "przebijana", brakowało podbicia przy kiwkach jednym słowem... zmęczenie sezonem? czy treningami? Innego wytłumaczenia nie ma, zespół grający dobrą siatkówkę do której nas przyzwyczaił w poprzednich spotkaniach nagle zatrzymał się na dorobku 21 punktów w ligowej tabeli.

Częstochowiance nie można było odmówić niczego, zespół prezentował się świetnie, kończył ataki, mijał blok jarosławianek w dziecinny sposób... wykorzystały kolejny słaby mecz SAN-Pajdy i zdobyły komplet punktów.

W ligowej tabeli jarosławska ekipa zanotowała spadek na 4. lokatę (21 punktów) a lider "odjechał" na 29 punktów. Kolejne spotkanie już 30 listopada z KSZO Ostrowiec - 11. zespołem trwającego sezonu. Do Jarosławia zapraszamy 7 grudnia na mecz z liderem - Joker Mekro Energoremont Świecie.