27 grudnia 2019

Sylwester Last Minute

Nie macie jeszcze planów na sylwestra? Wiecie jedynie, że usiądziecie ze znajomymi przy stole i z wątpliwym zapałem będziecie wyczekiwać na wybicie północy? Taki wieczór też może być emocjonujący i niezapomniany! Wystarczy poświęcić chwilę na zaplanowanie tematyki imprezy. Postaramy się podrzucić wam kilka inspiracji.

Bal przebierańcówNo dobrze, może bal to za duże słowo. Jeżeli goście przybędą w niebanalnych strojach, to już od progu wywołają radość na twarzach pozostałych imprezowiczów. Motywem przewodnim takiej zabawy może być właściwie wszystko. Od imprezy Hawajskiej, z przekąskami z ananasem i rytmami hula, do gangsterskiej imprezy w stylu lat 20, z przebojami z epoki, garniturami w prążki, dymem cygar i whisky z lodem zamiast czystej z ogórkiem.


Impreza na czerwonym dywanie

A co powiecie na sylwestra w Hollywood? Oczywiście bez wychodzenia z domu. Eleganckie stroje i gala wręczenia nagród z pewnością uświetni taki wieczór. Wystarczy wymyślić kategorie, w których rozdacie statuetki. Mogą to być chociażby: Największa gafa w restauracji, najbardziej spóźnialski członek ekipy czy największa metamorfoza. Same statuetki zastąpią śmieszne gadżety adekwatne do kategorii, w której są nagrodą. Za gafę w restauracji mógłby to być śliniak dla niemowląt a za spóźnialstwo cukrowy zegarek. Metamorfozę można by natomiast nagrodzić lusterkiem, bądź grzebieniem.


Wieczór GierCoś dla fanów planszówek i nie tylko. U większości z nas można znaleźć choć jedną grę planszową. A gdyby tak każdy przyniósł swoją to można by zebrać repertuar, który zajmie towarzystwo do białego rana. Ale nie muszą to być przecież tylko planszówki. Gdy stan upojenia alkoholowego wpłynie dodatnio na humory uczestników imprezy, to nawet kalambury zapewnią mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. A jeżeli po przeczytaniu poprzednich akapitów zdecydowaliście się na imprezę gangsterską, to możecie uświetnić ją grą w blackjaka, pokera czy ruletkę.


Wieczór filmowy

Jeżeli waszą paczkę połączyła miłość do jednej z filmowych sag, możecie przenieść się do ulubionego uniwersum. Wystarczy, że przebierzecie się za ulubionych bohaterów, wybierzecie wasze ulubione części serii i oddacie się wędrówce przez Śródziemie, bądź przemierzaniem kosmicznych przestworzy.


Karaoke

A jeżeli zamiast filmów połączyła was miłość do muzyki, to bez zastanowienia możecie urządzić wieczór karaoke. Wystarczy znaleźć w sieci odpowiedni program i popłynąć z rytmem ulubionego wykonawcy bądź gatunku muzyki.

Niezależne od tego, czy udało się nam zainspirować was do organizacji tematycznego sylwestra, czy jednak wolicie by wodzirej któejś ze stacji telewizyjnych poprowadził imprezę za was, życzymy wam szampańskiej zabawy do białego rana, oraz samych pozytywnych wrażeń w nadchodzącym, 2020 roku.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 grudnia 2019

Zwyczaje świąteczne na świecie

Opłatek, choinka, pierwsza gwiazdka... Nasze zwyczaje świąteczne są wszystkim znane, w końcu braliśmy udział w przygotowaniu Wigilii już tyle razy... A zastanawialiście się kiedyś jak celebruje się Boże Narodzenie w Meksyku, albo Japonii? Zapraszamy w świąteczną podróż dookoła świata!

zobacz materiał »
2 grudnia 2019

Zmiana zaczyna się od każdego z nas. Każdy może przeciwdziałać globalnemu ociepleniu.

Ekolodzy biją na alarm wieszcząc rychłe nadejście globalnego ocieplenia...            

            ...jeżeli mieszkańcy ziemi nie podejmą kroków dążących do redukcji efektu szklarniowego. 

zobacz materiał »
8 listopada 2019

"Opowieści Wąskotorowe dla Niepodległej" - finał projektu

Na uroczystości podsumowującej projekt gościli zaangażowani w jego realizację, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Przeworsku, a także dyrektorzy szkół i ośrodków kultury, które również przyczyniły się do dotarcia kolei wąskotorowej "Pogórzanin" na ostatnią stację. 

zobacz materiał »
24 października 2019

„Autorytet czy idol – rzecz o Czesławie „Baśce” Puzon"

Sesja popularnonaukowa pn. „Autorytet czy idol – rzecz o Czesławie „Baśce” Puzon" była jednym z ostatnich wydarzeń, organizowanych w ramach obchodów Roku Czesławy Romany Puzon ps. „Baśka".

zobacz materiał »
19 października 2019

Za siedmioma lasami, czyli "Lasy Rocznicowe"

"Lasy Rocznicowe" to inicjatywa Nadleśnictwa Sieniawa, dzięki której udało się posadzić tylko w tym roku kilkanaście tysięcy drzew. 

zobacz materiał »