22 stycznia 2020

Ferie - Last minute!

Pierwszy tydzień ferii za nami. Niestety wiąże się to często z wyczerpaniem pomysłów na zorganizowanie czasu swojego dziecka. Jeśli ten problem dotyczy i Ciebie. To poniżej odnajdziesz parę Jarosławskich i Przeworskich propozycji.

1. Lodowisko


Jest to często niedoceniana, a jednak bardzo lubiana atrakcja dla dzieci w sezonie zimowym. Spełniając oczekiwania nie tylko młodszych, w Jarosławiu ruszyło odkryte lodowisko.


Lodowisko w Jarosławiu
Godziny seansów
Dni powszednie
od 8:00 do 14:00 - grupy zorganizowane.
Dla wszystkich chętnych
od 15:00 do 16:30,
od 17:15 do 18:45,
od 19:30 do 21:00.


W soboty, niedziele i święta - dla wszystkich:


od 10:00 do 11:30,
od 12:15 do 13:45, od 15:00 do 16:30,
od 17:15 do 18:45, od 19:30 do 21:00.


Lodowisko w Przeworsku
Godziny otwarcia
od 09:00 do 22:00
Przy lodowisku w pomieszczeniach kompleksu Orlika znajdują się szatnie i wypożyczalnia łyżew.


2. Kryta Pływalnia


Wszystkim znudzonym obecną aurą, i tęskniącym za wodnymi atrakcjami, proponujemy doskonałe miejsce na wypoczynek jakim jest basen. Pozwala on na różnorakie formy spędzania czasu – począwszy od pływania w basenie, zabawy na zjeżdżalniach, atrakcjach w postaci kurtyny wodnej, „dzikiej rzeki” czy masażach biczy wodnych.


Kryta pływalnia w Jarosławiu jest czynna codziennie w godz. Od 6:00 do 22:00,
W Przeworsku pływalnia czynna jest codziennie w godzinie od 7:00 do 21:00


3. Szkółka jeździecka


Ferie to nie muszą być tylko leniwym spędzaniem czasu, można wykorzystać je z dzieckiem w celu nabycia nowych umiejętności.
Na przykład nauki jazdy konnej w Stowarzyszeniu Miłośników Koni Arabian zlokalizowany w Pawłosiowie.
Ośrodek oferuje:
zajęcia z zakresu nauki i doskonalenia jazdy konnej na różnym poziomie.

 • wyjazdy w teren (wycieczki i rajdy konne)
 • oprowadzanie dla dzieci
 • hipoterapię
 • pokazy konne
 • utrzymanie koni
 • zajęcia dla grup
 • inne

Drugim tego typu ośrodkiem jest zlokalizowana w Przeworsku Stadnina koni Caballo, która w ofercie poza standardową nauką jazdy konnej proponuje:

 • jazdę bryczką,
 • jazdę saniami,
 • jazdę na kucyku.4. Kręgle


Czyli zabawa i rywalizacja w jednym, a zarazem świetna okazja do zacieśniania rodzinnych więzi z daleka od cyfrowego świata. W Jarosławiu mamy możliwość skorzystać z dwóch kręgielni (kręgielnia w Coloseum i kręgielnia Niagara) w Obu do dyspozycji mamy cztery tory.


5. Kinowe atrakcje


Kinowe seanse to ostatnia propozycja na spędzenie ferii z dziećmi. Duża oferta kin z pewnością ucieszy niejednego amatora bajek, i będzie stanowiła miłą odmianę dla codziennego siedzenia przed ekranem telewizora lub tableta. A około kinowe atrakcje również sprzyjać będą integracji więzi rodzinnych.


6. Ferie z MOSiR-em


Przeworski MOSiR zachęca również oferując bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej im. T. Ruta. W ostatnim tygodniu ferii dzieci mogą skorzystać z atrakcji takich jak:

 • zajęcia ruchowe (Zumba, gry i zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami, tenis stołowy, piłkarzyki, liga FIFA 2020)
 • dzień z koszykówką,
 • konkursy z nagrodami,
 • dmuchane place zabaw,
 • animacje.Wiemy że ferie chylą się ku końcowi i niektórzy odetchną z ulgą. Mamy zarazem nadzieje że nasze propozycje pozwolą na zorganizowanie atrakcyjnego ich finału który nie tylko najmłodsi będą wspominać z emocjami jeszcze przez pewien czas.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

10 stycznia 2020

Przetrwać Ferie nie zwariować – czyli pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci w domu

Już za parę dni stanie się! Staniemy przed wyzwaniem pogodzenia naszych codziennych obowiązków z rozwiązaniem dylematu znienawidzonego „ Mamo!, Tato! Nudzę się!”.

Aby ułatwić Państwu ten „ ciężki” czas, chcielibyśmy zaproponować 10 propozycji na jego rozwiązanie.

zobacz materiał »
31 grudnia 2019

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy redakcja TwojaTV

Szanowni widzowie, dziękujemy za kolejny rok spędzony z nami. Mamy nadzieję, że kolejne 365 dni będzie obfitować w same dobre momenty i w każdym z tych dni znajdzie się powód do uśmiechu. Dziękujemy za informowanie nas o wydarzeniach w okolicy i życzymy, by nadchodzącym roku przeważały informacje dobre, niosące radość i pokrzepienie. Dziękujemy za dzielenie się z nami wypowiedziami i opiniami na wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz na ulicach. Chcemy by kolejny rok przyniósł wiele okazji do spotkania się w sprzyjających okolicznościach. Dużo szczęścia w Nowym Roku od całej redakcji TwojaTV!

zobacz materiał »
27 grudnia 2019

Sylwester Last Minute

Nie macie jeszcze planów na sylwestra? Wiecie jedynie, że usiądziecie ze znajomymi przy stole i z wątpliwym zapałem będziecie wyczekiwać na wybicie północy? Taki wieczór też może być emocjonujący i niezapomniany! Wystarczy poświęcić chwilę na zaplanowanie tematyki imprezy. Postaramy się podrzucić wam kilka inspiracji.

zobacz materiał »
24 grudnia 2019

Zwyczaje świąteczne na świecie

Opłatek, choinka, pierwsza gwiazdka... Nasze zwyczaje świąteczne są wszystkim znane, w końcu braliśmy udział w przygotowaniu Wigilii już tyle razy... A zastanawialiście się kiedyś jak celebruje się Boże Narodzenie w Meksyku, albo Japonii? Zapraszamy w świąteczną podróż dookoła świata!

zobacz materiał »
2 grudnia 2019

Zmiana zaczyna się od każdego z nas. Każdy może przeciwdziałać globalnemu ociepleniu.

Ekolodzy biją na alarm wieszcząc rychłe nadejście globalnego ocieplenia...            

            ...jeżeli mieszkańcy ziemi nie podejmą kroków dążących do redukcji efektu szklarniowego. 

zobacz materiał »