20 lutego 2020

Tłusty Czwartek

Czy wiecie ile kalorii ma pączek? W Tłusty Czwartek nikt na to nie patrzy bowiem ważniejsze jest szczęście na cały długi rok jakie daje nam zjedzenie chociaż jednego pączka niż kilka kalorii więcej To już wieloletnia tradycja. A jak już mamy zjeść pączka to wybierzmy właśnie tego tradycyjnego z przepisu naszych mam i babć robionego z sercem i miłością. My mieliśmy okazję zjeść właśnie takie pyszne pączki robione przy dźwiękach ludowej muzyki i w przemiłej atmosferze. Poznaliśmy przepis na idealne ciasto, usłyszeliśmy wiele ciekawych informacji i ciekawostek. Jeśli chcesz dzisiaj smażyć pączki i nie znasz tradycji Tłustego Czwartku koniecznie obejrzyj nasz materiał.
Bardzo dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Aktywni Razem''za wszystkie pyszności i serdeczne przyjęcie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

7 lutego 2020

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W dniu 9 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. 

zobacz materiał »
5 lutego 2020

Kształcenie pracowników i pracodawców

Kształcenie ustawiczne to proces ciągłego odnawiania, rozwijania i doskonalenia kwalifikacji ogólnych jak i zawodowych, który trwa przez całe życie. Dotyczy on osób dorosłych. 

zobacz materiał »
29 stycznia 2020

Inauguracja Jubileuszowego Roku 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II

W dzisiejszy piękny i jakże słoneczny dzień w Jarosławiu odbyła się Uroczysta Inauguracja Jubileuszowego Roku 100. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II. Zapraszamy do obejrzenia całej transmisji z tego ważnego wydarzenia. Zostając w swoim fotelu zobaczcie jak ten dzień w swoim teatralnym wykonaniu uświetnili uczniowie Katolickiego Liceum “Lolek z ciszy Niepokalanej”. Bądźcie uczestnikami mszy świętej, której przewodniczył ks. abpa Mieczysław Mokrzycki – Metropolita Lwowski. Posłuchajcie co o swojej książce pt. “Bardzo ludzka świętość '' mówi jej autor Mariusz Kamieniecki i jak potoczyła się rozmowa o Janie Pawle II. 

zobacz materiał »
22 stycznia 2020

Prezentacja sprzętu geodezyjnego

17 stycznia mieliśmy okazje zobaczyć jak wygląda 1 500 000 zł w nowoczesnym sprzęcie firmy Leica Geosystems na  PWSTE w Jarosławiu. Uczelnia ma w tej chwili  najlepiej wyposażone  laboratorium w Polsce!

zobacz materiał »
17 stycznia 2020

Plan Kwalifikacji Wojskowej 2020

Kwalifikacji podlegają mężczyźni urodzeni w  2001 oraz roczniki starsze do 24 roku życia, jak również kobiety zgonie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 kwietnia 2017 roku w sprawie wskazania grup kobiet poddawanych obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej . Ogółem kwalifikacji podlega 847 osób. 

zobacz materiał »