13 marca 2020

Tymczasowe zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Jarosławia.

Przekazujemy informacje z Urzędu Miasta.

Szanowni Państwo! Ze względów bezpieczeństwa, w sytuacji rozprzestrzeniania się koronawirusa, zwracamy się z prośbą o odroczenie, o ile to możliwe, załatwiania spraw w Urzędzie Miasta Jarosławia oraz innych jednostkach organizacyjnych. Od 12 marca do odwołania Burmistrz Miasta Jarosławia wydał zarządzenie ws. wprowadzenia tymczasowych zasad funkcjonowania urzędu. Petenci mogą załatwiać sprawy WYŁĄCZNIE W KANCELARII OGÓLNEJ (Ratusz, parter, pok. 2).

 

Zarządzeniem z dnia 12 marca 2020 r. Burmistrz Miasta Jarosławia wprowadził tymczasowe zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Jarosławia, które obowiązują DO ODWOŁANIA!

  • Czas pracy urzędu - od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30
  • W trosce o petentów - obowiązek poddania się przez osoby wchodzące do budynku Ratusza oraz Rynku 6 bezdotykowemu badaniu temperatury ciała i dezynfekcji dłoni, dokonywanej przez upoważnionego pracownika
  • Sprawna obsługa - załatwianie wszelkich spraw wyłącznie na parterze Ratusza, w Kancelarii Ogólnej, pok. nr 2.

Wszelkie opłaty i podatki mogą Państwo regulować za pomocą przelewów bankowych poprzez systemy bankowości elektronicznej, a w razie pytań, czy konieczności omówienia danej sprawy polecamy korzystanie z telefonów, bądź poczty elektronicznej.

 

Prosimy także o wyrozumiałość, jeżeli załatwianie spraw urzędowych nie będzie tak sprawne, jak do tej pory. Wśród urzędników są rodzice małych dzieci, którzy z powodu zamknięcia placówek oświatowych skorzystają z prawa opieki.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 marca 2020

Ważne informacje - Koronawirus.

Podajemy ważne informacje.

zobacz materiał »
22 lutego 2020

IV Bal Charytatywny

Już po raz czwarty Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP zorganizowała Bal Charytatywny.
Głównym celem balu nie była jedynie dobra zabawa i liczne atrakcje lecz pomoc chorym na mukowiscydozę. 

zobacz materiał »
20 lutego 2020

Tłusty Czwartek

Dziś Tłusty Czwartek! Ustawmy się zatem w długich kolejkach do najlepszych piekarni w naszym mieście i kupmy odpowiednią - czyli dużą liczbę pączków!

zobacz materiał »
7 lutego 2020

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W dniu 9 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. 

zobacz materiał »
5 lutego 2020

Kształcenie pracowników i pracodawców

Kształcenie ustawiczne to proces ciągłego odnawiania, rozwijania i doskonalenia kwalifikacji ogólnych jak i zawodowych, który trwa przez całe życie. Dotyczy on osób dorosłych. 

zobacz materiał »