20 kwietnia 2020

Anna Brzyska czwartą kadetką świata!

Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego i zawodniczka Kolpingu Frac Jarosław Anna Brzyska nadal zajmuje miejsce w najlepsze "10" listy światowej do lat 15. Kadetka drużyny z Podkarpacia w kwietniowym notowaniu rankingu ITTF sklasyfikowana jest na czwartej pozycji.

Na liście światowej uwzględniono także Dawida Jadama. Reprezentant Kolpingu Frac wśród kadetów (Jadam jest jeszcze młodzikiem) plasuje się na 100. miejscu. - Bardzo się cieszę z wysokich miejsc naszych zawodników na listach światowych. To efekt dobrej pracy z dziećmi i młodzieżą w naszym klubie - mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer mistrzów Polski.

Aktualnie w świecie sportu trwa przerwa spowodowana pandemią koronawirusa COVID-19. Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego do końca czerwca zawiesiła rywalizację w turniejach rangi europejskiej i światowej. Część turniejów została przełożona na późniejszy termin lub 2021 rok, a część w ogóle się nie odbędzie.

- Czekamy w Jarosławiu na dalszy rozwój sytuacji. Nasi zawodnicy trenują w domowych warunkach. Gdy tylko będzie zgoda na wznowienie treningów, to natychmiast to uczynimy - zakończył Dziukiewicz, który jest także wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 kwietnia 2020

Informacja dla przedsiębiorców z powiatu jarosławskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu dysponuje pieniędzmi dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców, samozatrudnionych i organizacji pozarządowych, zmagających się z gospodarczymi efektami epidemii koronawirusa.

zobacz materiał »
18 kwietnia 2020

„Wirtualne wędrówki po Podkarpaciu” - muzea i zabytki w formacie 3D

W czasie pandemii, gdy zwykłe podróże są niemalże niemożliwe, wyjściem pozostaje zwiedzanie wirtualne.

zobacz materiał »
17 kwietnia 2020

Fundusz Dróg Samorządowych - Zatwierdzony

Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych na 2020 rok zatwierdzone

zobacz materiał »
9 kwietnia 2020

Przerwa wielkanocna - zawieszone lekcje online

Lekcje online będą zawieszone od 9 do 14 kwietnia.

zobacz materiał »
31 marca 2020

Stop hejtowi i mowie nienawiści

Hejt, wykluczenie, niechęć, wyrzuty - z takimi reakcjami spotykają się osoby z koronawirusem lub podejrzane o to, że mogą być zakażone przebywające na kwarantannie domowej. Z jednej strony zauważalne są gesty ogromnego wsparcia i chęć pomocy tym osobom a z drugiej jednak pojawiają się nienawistne komentarze i pretensje.

zobacz materiał »