21 kwietnia 2020

PODKARPACKA TRAVELTANNA

W ramach akcji Podkarpacka Traveltanna na profilu @podkarpackie.travel oraz na grupach #kulturawkwarantannie i #turystykawkwarantannie na Facebooku Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna prowadzi regularne transmisje na żywo (LIVE) umożliwiające turystom poznanie podkarpackich atrakcji turystycznych, kuchni i kultury.

Transmisje odbywają się w każdą środę i piątek o godzinie 12:00. Celem inicjatywy jest promocja regionu w czasach ogólnopolskiej kwarantanny, pokazywanie dziedzictwa kulturowego, ukazywanie Podkarpacia jako idealnej destynacji do wypoczynku i ciekawego spędzenia czasu. PROT chce zachęcić potencjalnych turystów do przyjazdu w dalszej perspektywie i w ten sposób wspierać podkarpacką branżę turystyczną.

Pierwsze LIVE’y miały miejsce w zeszłym tygodniu:
- nauka pieczenia proziaków wspólnie z Bieszczadzką Szkołą Rzemiosła
link: https://www.facebook.com/podkarpackie.travel/videos/277610009903226
-  zwiedzanie jednego z najciekawszych obiektów w Podkarpackiem wpisanego na LISTĘ UNESCO – Zespołu Cerkiewnego w Radrużu we współpracy z Muzeum Kresów w Lubaczowie
Co tydzień odwiedzamy nowe, ciekawe miejsca.
Zachęcamy serdecznie do śledzenia strony www.podkarpackie.travel

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

22 stycznia 2020

Ferie - Last minute!

Pierwszy tydzień ferii za nami. Niestety wiąże się to często z wyczerpaniem pomysłów na zorganizowanie czasu swojego dziecka. Jeśli ten problem dotyczy i Ciebie. To poniżej odnajdziesz parę Jarosławskich i Przeworskich propozycji.

zobacz materiał »
10 stycznia 2020

Przetrwać Ferie nie zwariować – czyli pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci w domu

Już za parę dni stanie się! Staniemy przed wyzwaniem pogodzenia naszych codziennych obowiązków z rozwiązaniem dylematu znienawidzonego „ Mamo!, Tato! Nudzę się!”.

Aby ułatwić Państwu ten „ ciężki” czas, chcielibyśmy zaproponować 10 propozycji na jego rozwiązanie.

zobacz materiał »
31 grudnia 2019

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy redakcja TwojaTV

Szanowni widzowie, dziękujemy za kolejny rok spędzony z nami. Mamy nadzieję, że kolejne 365 dni będzie obfitować w same dobre momenty i w każdym z tych dni znajdzie się powód do uśmiechu. Dziękujemy za informowanie nas o wydarzeniach w okolicy i życzymy, by nadchodzącym roku przeważały informacje dobre, niosące radość i pokrzepienie. Dziękujemy za dzielenie się z nami wypowiedziami i opiniami na wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz na ulicach. Chcemy by kolejny rok przyniósł wiele okazji do spotkania się w sprzyjających okolicznościach. Dużo szczęścia w Nowym Roku od całej redakcji TwojaTV!

zobacz materiał »
27 grudnia 2019

Sylwester Last Minute

Nie macie jeszcze planów na sylwestra? Wiecie jedynie, że usiądziecie ze znajomymi przy stole i z wątpliwym zapałem będziecie wyczekiwać na wybicie północy? Taki wieczór też może być emocjonujący i niezapomniany! Wystarczy poświęcić chwilę na zaplanowanie tematyki imprezy. Postaramy się podrzucić wam kilka inspiracji.

zobacz materiał »
24 grudnia 2019

Zwyczaje świąteczne na świecie

Opłatek, choinka, pierwsza gwiazdka... Nasze zwyczaje świąteczne są wszystkim znane, w końcu braliśmy udział w przygotowaniu Wigilii już tyle razy... A zastanawialiście się kiedyś jak celebruje się Boże Narodzenie w Meksyku, albo Japonii? Zapraszamy w świąteczną podróż dookoła świata!

zobacz materiał »