25 czerwca 2020

To już pewne! - Dzieci wrócą do szkół we Wrześniu

Wrocław. Kiedy dzieci wrócą do szkół? Najwcześniej we wrześniu ...Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział dziś, że od września dzieci oraz młodzież wrócą do szkół a studenci z początkiem października na uczelnie. Dodał, że to już pewna decyzja a Polsce nie grozi ponowne zamknięcie gospodarki spowodowanej koronawirusem.

Nawet w sytuacji, gdy jesienią nadejdzie kolejna fala zakażeń, to jak mówi "mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory. Oczywiście w takiej sytuacji w dalszym ciągu będą obowiązywały obostrzenia dotyczące maseczek i częstego mycia rąk.

Z pewnością ta informacja przyniesie ulgę rodzicom zwłaszcza tym pracującym po informacji, jaką zamieściliśmy na stronie odnośnie do zapowiadanego scenariusza zdalnej nauki po wakacjach.

http://twojatv.info/aktualnosci,5389.html?fbclid=IwAR1r0MHpS8xKCOA_QsEHZ7KIdqQkCgMrv5U--dwZ6zkOSiqlKnFN8cMMPLo

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 czerwca 2020

Powstaje nowe prawo- będziesz musiał zgłosić, czym grzejesz w domu!

Nowy, zaproponowany przez Ministerstwo Klimatu sposób walki ze smogiem spowoduje, że pod lupę urzędników trafią urządzenia grzewcze, dotyczyć to będzie jednakowo domów jednorodzinnych, szpitali czy kościołów.

zobacz materiał »
23 czerwca 2020

Alimenty natychmiastowe

W sejmie trwają prace nad natychmiastowym świadczeniem alimentacyjnym. Pierwsze obwieszczenie, odnośnie kwot alimentów natychmiastowych Minister Sprawiedliwości powinien ogłosić do 30 listopada 2020 r.

zobacz materiał »
22 czerwca 2020

Kolejne zmiany dla kierowców już w sejmie

19 czerwca odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy w sejmie. Zapowiedziano zdecydowanie więcej zmian dla kierowców, niż początkowo zakładano. Między innymi czasowego wyrejestrowania aut osobowych, czy uproszczeń w procedurach związanych z rejestracją pojazdów.

zobacz materiał »
19 czerwca 2020

Sytuacja epidemiologiczna na terenie województwa podkarpackiego

Jak rozwija się epidemia COVID-19 w województwie podkarpackim? Ile przypadków? (STAN NA 19.06, godz. 11:00)

zobacz materiał »
19 czerwca 2020

Bon turystyczny trafił do sejmu! - Szczegóły!

Skierowany do Sejmu projekt ustawy o Polskim Bonie Turystycznym przysługiwać będzie jako świadczenie w formie bonu w wysokości 500 zł. W przypadku dzieci z niepełnosprawnością będzie to bon o kwocie 1000 zł.

zobacz materiał »