28 lipca 2020

Kolping Frac 1. lipca otrzyma złote medale za triumf w LOTTO Superlidze

To był bardzo udany sezon dla drużyny menadżera Kamila Dziukiewicza. Kolping Frac Jarosław w 20. kolejkach LOTTO Superligi zgromadził na swoim koncie aż 52 punkty. W całych rozgrywkach jarosławianie wygrali 17 spotkań i doznali tylko 3 porażek. Zdecydowanym liderem Kolpingu Frac był 33-letni Kou Lei, który triumfował w 24 z 26 pojedynków. Cenne „oczka” do dorobku ekipy prowadzonej przez Kamila Dziukiewicza wywalczyli także Han Qiyao i Cheng Jingqi (obydwaj Chiny) i Daniel Górak.

To był perfekcyjny sezon w naszym wykonaniu. Praktycznie od początku sezonu nadawaliśmy ton rywalizacji w LOTTO Superlidze. Jestem bardzo szczęśliwy z faktu, że po raz drugi w historii wywalczyliśmy złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer Kolpingu Frac Jarosław.

W końcowej klasyfikacji sezonu 2019/2020 jarosławianie aż o pięć „oczek” wyprzedzili Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki. Trzeci w tabeli Dekorglass Działdowo do drużyny z Podkarpacia stracił dziesięć punktów. – Rozgrywki zakończyliśmy z dość dużą przewagą nad naszymi najgroźniejszymi przeciwnikami. Dorobek punktowy pokazuje, że zasłużenie wygraliśmy ligę – dodaje Dziukiewicz.

Uroczystość wręczenia złotych medali Kolpingowi Frac Jarosław odbędzie się 1. lipca w hotelu „Jarosław” o godzinie 13. Gośćmi specjalnymi ceremonii medalowej będą Poseł na Sejm RP – Tadeusz Chrzan, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego – Piotr Pilch, Burmistrz Jarosławia – Waldemar Paluch, Starosta Jarosławski – Stanisław Kłopot, prezes LOTTO Superligi – Zbigniew Leszczyński oraz kapelan Polskiego Związku Tenisa Stołowego – ksiądz prałat Andrzej Surowiec.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

21 grudnia 2019

Górak w US OPEN: tenisista KOLPINGA dotarł do półfinału turnieju!

Daniel Górak (Kolping Frac Jarosław) dotarł do półfinału US Open. Polak w 1/2 finału przegrał z Japończykiem Tomoyą Fujimurą.

zobacz materiał »
9 grudnia 2019

[11. kolejka] Energa Manekin - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3

KOLPING finiszuje „na pudle” po 1. rundzie LOTTO Superligi. W meczu 11. kolejki jarosławscy tenisiści pokonali na wyjeździe Energę Manekin.

zobacz materiał »
2 grudnia 2019

Derby Podkarpacia dla PKS KOLPING FRAC Jarosław!

Tenisiści stołowi Kolpinga FRAC Jarosław pewnie pokonali w Rzeszowie tamtejszych akademików 3:1 i tym samym zwyciężyli w derbach Podkarpacia!

zobacz materiał »
26 listopada 2019

2. Grand Prix Polski w Zawierciu w cieniu derbów Podkarpacia z nowym reprezentantem KOLPINGA!

Nieco słabiej wypadli seniorzy jarosławskiego Kolpinga, którzy przerwę w rozgrywkach wykorzystali na start w 2. Grand Prix Polski w Zawierciu.

zobacz materiał »
25 listopada 2019

Młodzi rozbili bank w Turnieju Nadziei Olimpijskich!

Rewelacyjnie wypadli młodzi tenisiści stołowi Kolpinga i uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Turnieju Nadziei Olimpijskich.

zobacz materiał »