8 lipca 2020

Nowe logo "Miasta Olśnień" wywołało burzę wśród mieszkańców i internautów

Nowe logo "Miasta Olśnień" wywołało burzę wśród mieszkańców i internautów

"Miasto Jarosław zrobiło sobie logo, a teraz jest na ustach całej branży" - czytamy w nagłówkach na stronach branżowych.

Jarosław ma logo, które będzie wykorzystywane w promocji miasta. Oprócz logo, zostało opracowane też hasło promocyjne, które się w nim zawiera. Brzmi ono: "Jarosław miasto olśnień". Logo zostało zaprezentowane przez burmistrza i zespół, który nad nim pracował.

Zdania co do jego jakości są bardzo… podzielone. Mamy tutaj najpewniej podział twórcy (twórców) vs. reszta świata i w sumie nic dziwnego, bo produkt ostateczny jest przynajmniej kontrowersyjny. 

Idea stworzenia nowego znaku - trafiona, ale pod warunkiem, że mamy prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie. Przykro mówić, ale efekt końcowy sprawia wrażenie, że nawet jeśli ekspert tam był, to chyba nie miał wiele do powiedzenia. Brutalnie, ale uczciwie. Powiedzmy sobie szczerze, że efekt finalny jest po prostu kiepski.

Źródło: https://dailyweb.pl/miasto-jaroslaw-zrobilo-sobie-logo-a-teraz-jest-na-ustach-calej-branzy/

Głośno jest też na branżowych stronach na portalach społecznościowych poświęconym dyskusjom graficznym. 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

7 lipca 2020

AKCJA LATO - kontrola sanitarnych obiektów żywnościowo-żywieniowych.

Na terenie województwa podkarpackiego w okresie od 29.06.2020 r. do 05.07.2020 r. Państwowa Inspekcja Sanitarna przeprowadziła 65 kontroli sanitarnych obiektów żywnościowo-żywieniowych.

zobacz materiał »
26 czerwca 2020

Bezpieczne Wakacje 2020

Dla dzieci i młodzieży rozpoczynają się wakacje. Okres letni, to także czas wypoczynku dla większości dorosłych, a jednocześnie czas intensywnych rolniczych prac polowych. Aby droga na urlop oraz odpoczynek nad wodą, w górach czy w mieście były udane, warto zadbać o bezpieczeństwo własne oraz naszych bliskich. 

zobacz materiał »
21 maja 2020

Pracodawca zdecyduje o twoim urlopie

Zgodnie z nadchodzącą aktualizacją tzw. Tarczy antykryzysowej 4.0 to pracodawca zdecyduje za pracownika, kiedy będzie on mógł odebrać swój zaległy urlop. Zapis w niej zawarty zasada, że zatrudniony nie musi odebrać zaległego urlopu do 30 września ubiegłego roku.

zobacz materiał »
2 maja 2020

Flaga państwowa – garść historii i ciekawostek

Dlaczego nasza flaga jest biało-czerwona? Jak ją wywieszać? Kiedy powinna być opuszczana na Pałacu Prezydenckim? Jeśli nie wiesz, przeczytaj.

zobacz materiał »
28 kwietnia 2020

Gdzie z bólem zęba?

Blisko 1tys. gabinetów stomatologicznych w Polsce przyjmuje pacjentów w trybie pilnym! 

zobacz materiał »