28 lipca 2020

Tenisiści stołowi z Jarosławia na zgrupowaniach reprezentacji Polski!

Wakacje to nie czas na wytchnienie dla tenisistów stołowych klubu z Jarosławia. To właśnie w lipcu i sierpniu odbywają się zgrupowania reprezentacji Polski, której członkami są przedstawiciele ekipy z Podkarpacia.


Na zgrupowaniu w Ostródzie przebywa Patryk Zatówka-nowy nabytek występującej w LOTTO Superlidze drużyny Sokołów S.A. Jarosław, przebywa on aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorów w Ostródzie. Jest to już druga w przerwie wakacyjnej akcja szkoleniowa z udziałem naszego zawodnika.

Przebywa tam również, Dawid Jadam-uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Dawid jest liderem krajowego rankingu młodzików, który otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów, której trenerem jest Patryk Jendrzejewski.

Plany wyjazdowe na zgrupowanie reprezentacji naszego kraju mają także Anna Brzyska i Szymon Brud. Anna Brzyska jest liderką europejskiej listy kadetek, która otrzymała powołanie na dwa obozy kadry juniorek (odbywających się w dniach 1-11. sierpnia i 15-29. sierpnia w Gdańsku). Szymon Brud natomiast uda się na zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów w Gdańsku (które zaplanowane jest na 3-13. sierpnia). Uczestnikiem tego obozu będzie także, Dawid Jadam.

Trenerem reprezentacji Polski kadetek jest szkoleniowiec Akademii Tenisa Stołowego w Jarosławiu-Mateusz Czernik.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 lipca 2020

Kolping Frac 1. lipca otrzyma złote medale za triumf w LOTTO Superlidze

Tenisiści stołowi Kolpingu Frac Jarosław po raz drugi w swojej historii wygrali rywalizację w LOTTO Superlidze. Uroczyste wręczenie złotych medali Drużynowych Mistrzostw Polski zespołowi z Podkarpacia odbędzie się 1. lipca o godzinie 13 w hotelu „Jarosław”.
zobacz materiał »
21 grudnia 2019

Górak w US OPEN: tenisista KOLPINGA dotarł do półfinału turnieju!

Daniel Górak (Kolping Frac Jarosław) dotarł do półfinału US Open. Polak w 1/2 finału przegrał z Japończykiem Tomoyą Fujimurą.

zobacz materiał »
9 grudnia 2019

[11. kolejka] Energa Manekin - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3

KOLPING finiszuje „na pudle” po 1. rundzie LOTTO Superligi. W meczu 11. kolejki jarosławscy tenisiści pokonali na wyjeździe Energę Manekin.

zobacz materiał »
2 grudnia 2019

Derby Podkarpacia dla PKS KOLPING FRAC Jarosław!

Tenisiści stołowi Kolpinga FRAC Jarosław pewnie pokonali w Rzeszowie tamtejszych akademików 3:1 i tym samym zwyciężyli w derbach Podkarpacia!

zobacz materiał »
26 listopada 2019

2. Grand Prix Polski w Zawierciu w cieniu derbów Podkarpacia z nowym reprezentantem KOLPINGA!

Nieco słabiej wypadli seniorzy jarosławskiego Kolpinga, którzy przerwę w rozgrywkach wykorzystali na start w 2. Grand Prix Polski w Zawierciu.

zobacz materiał »