3 sierpnia 2020

Reprezentacyjne zgrupowania Jarosławian

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i zawodnicy miejscowego klubu-Anna Brzyska, Dawid Jadam i Szymon Brud podczas wakacji przygotowują się do nadchodzącego sezonu.

Pandemia koronawirusa dotknęła mocno i skomplikowała także terminarz zawodów tenisa stołowego. Od września rozgrywać się mają zaległe turnieje mistrzowskie, przełożone z pierwszej połowy roku w związku z pandemią.

Mimo że wakacje są czasem wypracowywania dobrej formy, to bardzo dobry poziom w tej chwili już prezentuje, Dawid Jadam. Ten zawodnik z Jarosławskiego klubu świetnie prezentował się podczas zgrupowania reprezentacji Polski juniorów w Ostródzie, zaznaczyć trzeba, że był on tam jednym z najmłodszych uczestników. Podczas obozu na Warmii i Mazurach gdzie odbyły się dwa turnieje kontrolne- Jadam, dwukrotnie zajął tam bardzo wysokie, czwarte miejsce.

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski kadetek i kadetów przebywają aktualnie:
- liderka europejskiej listy do lat 15 - Anna Brzyska, Dawid Jadam i Szymon Brud. Zgrupowanie reprezentacji Polski kadetów i kadetek w Gdańsku potrwa do 11 sierpnia. Potem czeka ich kilka dni odpoczynku i powrót do jednego z największego ośrodków tenisa stołowego w naszym kraju.

Jak informuje Mateusz Czernik-Anna i Szymon we wrześniu wystąpić mają w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kraśniku. Dawida natomiast czekają Mistrzostwa Polski młodzików w Krośnie. W obecnej chwili nie wiadomo jednak, jak będzie wyglądała sytuacja z turniejami międzynarodowymi.

Jeśli sytuacja z koronawirusem pozwoli, to Annę Brzyską już w październiku czeka start w niezwykle prestiżowym turnieju Europe Youth Top 10, którego gospodarzem będzie Berlin.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 lipca 2020

Tenisiści stołowi z Jarosławia na zgrupowaniach reprezentacji Polski!

Wakacje to nie czas na wytchnienie dla tenisistów stołowych klubu z Jarosławia. To właśnie w lipcu i sierpniu odbywają się zgrupowania reprezentacji Polski, której członkami są przedstawiciele ekipy z Podkarpacia.

zobacz materiał »
28 lipca 2020

Kolping Frac 1. lipca otrzyma złote medale za triumf w LOTTO Superlidze

Tenisiści stołowi Kolpingu Frac Jarosław po raz drugi w swojej historii wygrali rywalizację w LOTTO Superlidze. Uroczyste wręczenie złotych medali Drużynowych Mistrzostw Polski zespołowi z Podkarpacia odbędzie się 1. lipca o godzinie 13 w hotelu „Jarosław”.
zobacz materiał »
21 grudnia 2019

Górak w US OPEN: tenisista KOLPINGA dotarł do półfinału turnieju!

Daniel Górak (Kolping Frac Jarosław) dotarł do półfinału US Open. Polak w 1/2 finału przegrał z Japończykiem Tomoyą Fujimurą.

zobacz materiał »
9 grudnia 2019

[11. kolejka] Energa Manekin - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3

KOLPING finiszuje „na pudle” po 1. rundzie LOTTO Superligi. W meczu 11. kolejki jarosławscy tenisiści pokonali na wyjeździe Energę Manekin.

zobacz materiał »
2 grudnia 2019

Derby Podkarpacia dla PKS KOLPING FRAC Jarosław!

Tenisiści stołowi Kolpinga FRAC Jarosław pewnie pokonali w Rzeszowie tamtejszych akademików 3:1 i tym samym zwyciężyli w derbach Podkarpacia!

zobacz materiał »