17 sierpnia 2020

Jarosławska drużyna skompletowana

Pierwszy pojedynek nowego sezonu tenisiści stołowi z powiatu jarosławskiego rozegrają 15 września we własnej hali z wicemistrzem kraju - Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Pierwotny termin inauguracji ligi zaplanowany był wcześniej, jednak odwołane zostały Mistrzostwa Europy w Warszawie i zdecydowano o przełożeniu pierwszych kolejek na późniejszy termin.

Ostatnie dni okienka transferowego w najlepszej polskiej lidze tenisa stołowego przyniosły nowe kontrakty w zespole z Podkarpacia. Do ekipy Mistrzów Polski jako ostatni dołączył Koreańczyk Jeong Sang-eun, który ma w swoim dorobku tytuł wicemistrza Azji w tenisie stołowym.

Koreańczyk będzie jednym z dziewięciu zawodników w drużynie Kamila Dziukiewicza. Z poprzedniego sezonu w jarosławskim zespole zostali Ukrainiec Kou Lei i Chińczyk Han Qiyao. W okienku transferowym do Drużynowych Mistrzów Polski dołączyli Patryk Zatówka, Paweł Chmiel i Sathiyan Gnanasekaran (Indie). Szerokie zestawienie Sokołowa S.A. uzupełniają młodzi i niezwykle utalentowani uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu - Dawid Jadam i Szymon Brud oraz Kamil Dziukiewicz.

Jak mówi Kamil Dziukiewicz, manadżer Sokołowa S.A. Jarosław "Zbudowaliśmy bardzo dobry skład, który stać na walkę o najwyższe cele w LOTTO Superlidze. Zdecydowaliśmy się także dołączyć do drużyny superligowej nasze nadzieje - Dawida i Szymona, którzy być może już w nowym sezonie zadebiutują w najwyższej klasie rozgrywkowej"Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

3 sierpnia 2020

Reprezentacyjne zgrupowania Jarosławian

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i zawodnicy miejscowego klubu-Anna Brzyska, Dawid Jadam i Szymon Brud podczas wakacji przygotowują się do nadchodzącego sezonu.

zobacz materiał »
28 lipca 2020

Tenisiści stołowi z Jarosławia na zgrupowaniach reprezentacji Polski!

Wakacje to nie czas na wytchnienie dla tenisistów stołowych klubu z Jarosławia. To właśnie w lipcu i sierpniu odbywają się zgrupowania reprezentacji Polski, której członkami są przedstawiciele ekipy z Podkarpacia.

zobacz materiał »
28 lipca 2020

Kolping Frac 1. lipca otrzyma złote medale za triumf w LOTTO Superlidze

Tenisiści stołowi Kolpingu Frac Jarosław po raz drugi w swojej historii wygrali rywalizację w LOTTO Superlidze. Uroczyste wręczenie złotych medali Drużynowych Mistrzostw Polski zespołowi z Podkarpacia odbędzie się 1. lipca o godzinie 13 w hotelu „Jarosław”.
zobacz materiał »
21 grudnia 2019

Górak w US OPEN: tenisista KOLPINGA dotarł do półfinału turnieju!

Daniel Górak (Kolping Frac Jarosław) dotarł do półfinału US Open. Polak w 1/2 finału przegrał z Japończykiem Tomoyą Fujimurą.

zobacz materiał »
9 grudnia 2019

[11. kolejka] Energa Manekin - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3

KOLPING finiszuje „na pudle” po 1. rundzie LOTTO Superligi. W meczu 11. kolejki jarosławscy tenisiści pokonali na wyjeździe Energę Manekin.

zobacz materiał »