14 września 2020

WE WTOREK LOTTO SUPERLIGA W JAROSŁAWIU!

Spotkaniem we własnej hali z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki zainaugurują nowy sezon LOTTO Superligi tenisiści stołowi drużyny SOKOŁÓW S.A. Jarosław. Pojedynek dwóch najlepszych drużyn minionych rozgrywek zostanie rozegrany 15. września o godzinie 18.

Przed startem sezonu doszło do przekazania miejsca w rozgrywkach LOTTO Superligi drużynie SOKOŁÓW S.A. Jarosław od Kolpinga Frac Jarosław. W wakacyjnej przerwie w nowym zespole doszło także do roszad w składzie. Z drużyny, która wywalczyła w poprzednim sezonie złote medale na kolejny rok pozostali Ukrainiec Kou Lui i Chińczyk Han Qiyao. Menadżer Kamil Dziukiewicz w okienku transferowym parafował umowy z Patrykiem Zatówką, Pawłem Chmielem, Sathiyanem Gnanasekaranem (Indie) i Jeongiem Sang-Eunem (Korea Południowa). Skład jarosławskiego zespołu uzupełniają młodzi i zdolni uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Dawid Jadam i Szymon Brud, wychowankowie Parafialnego Klubu Sportowego Kolping Jarosław.

Na sprawdzonych zawodników zdecydował się postawić najbliższy rywal SOKOŁOWA S.A. Jarosław – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Drużyna Tomasza Redzimskiego do sezonu 2020/2021 przystąpi w składzie z Markiem Badowskim, Panagiotisem Gionisem (Grecja), Pavlem Siruckiem (Czechy), Kaiiem Konishim (Japonia), Masaki Yshodią (Japonia) oraz młodymi Miłoszem Redzimskim, Michałem Gawlasem i Patrykiem Pyśkiem.

W poprzednim sezonie zespoły z Jarosławia i Grodziska Mazowieckiego dwukrotnie mierzyły się w LOTTO Superlidze. W pierwszym spotkaniu na Podkarpaciu wygrała Dartom Bogoria 3:2, a w rewanżu triumfowali podopieczni Kamila Dziukiewicza 3:1. Przypomnijmy, że całe rozgrywki zdominowali jarosławianie, którzy wygrali 17 z 20 meczów. Grodziszczanie zanotowali natomiast 15 zwycięstw i doznali 5 porażek.

Cieszymy się, że po wielu tygodniach przerwy wracają zmagania LOTTO Superligi. Zapraszam wszystkich kibiców na wtorkowe spotkanie. Zapowiadają się ogromne emocje – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer drużyny SOKOŁÓW S.A. Jarosław.

Gościem specjalnym wtorkowego spotkania będzie legenda polskiego tenisa stołowego – Leszek Kucharski. W przeszłości zdobywca medali Mistrzostw Europy a aktualnie jeden z najlepszych szkoleniowców w naszym kraju.

Na godziny przed rozpoczęciem nowego sezonu LOTTO Superligi dobrą formę zaprezentowali Dawid Jadam i Szymon Flaumenhaft, którzy wywalczyli medale międzywojewódzkich mistrzostw młodzików. W grze pojedynczej pierwsze miejsce zajął Jadam, a trzeci został sklasyfikowany Flaumenhaft. W deblu obydwaj jarosławianie stanęli na najwyższym stopniu podium.

Spotkanie SOKOŁOWA S.A. Jarosław z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki odbędzie się 15. września o godzinie 18.

Brak opisu.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

17 sierpnia 2020

Jarosławska drużyna skompletowana

Pierwszy pojedynek nowego sezonu tenisiści stołowi z powiatu jarosławskiego rozegrają 15 września we własnej hali z wicemistrzem kraju - Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Pierwotny termin inauguracji ligi zaplanowany był wcześniej, jednak odwołane zostały Mistrzostwa Europy w Warszawie i zdecydowano o przełożeniu pierwszych kolejek na późniejszy termin.

zobacz materiał »
3 sierpnia 2020

Reprezentacyjne zgrupowania Jarosławian

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i zawodnicy miejscowego klubu-Anna Brzyska, Dawid Jadam i Szymon Brud podczas wakacji przygotowują się do nadchodzącego sezonu.

zobacz materiał »
28 lipca 2020

Tenisiści stołowi z Jarosławia na zgrupowaniach reprezentacji Polski!

Wakacje to nie czas na wytchnienie dla tenisistów stołowych klubu z Jarosławia. To właśnie w lipcu i sierpniu odbywają się zgrupowania reprezentacji Polski, której członkami są przedstawiciele ekipy z Podkarpacia.

zobacz materiał »
28 lipca 2020

Kolping Frac 1. lipca otrzyma złote medale za triumf w LOTTO Superlidze

Tenisiści stołowi Kolpingu Frac Jarosław po raz drugi w swojej historii wygrali rywalizację w LOTTO Superlidze. Uroczyste wręczenie złotych medali Drużynowych Mistrzostw Polski zespołowi z Podkarpacia odbędzie się 1. lipca o godzinie 13 w hotelu „Jarosław”.
zobacz materiał »
21 grudnia 2019

Górak w US OPEN: tenisista KOLPINGA dotarł do półfinału turnieju!

Daniel Górak (Kolping Frac Jarosław) dotarł do półfinału US Open. Polak w 1/2 finału przegrał z Japończykiem Tomoyą Fujimurą.

zobacz materiał »