21 marca 2014

Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów

21 marca, już po raz ósmy w naszym mieście odbyły się Targi Edukacyjne, podczas których swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/2015 prezentowały szkoły ponadgimnazjalne z terenu Jarosławia i powiatu jarosławskiego.

Ideą targów edukacyjnych jest zgromadzenie w jednym miejscu i czasie młodzieży klas III gimnazjów oraz wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z pełną ofertą edukacyjną, tak aby gimnazjaliści mogli uzyskać maksimum informacji, które pozwolą im dobrze zaplanować przyszłość edukacyjno-zawodową. W trakcie wydarzenia gimnazjaliści oraz rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami szkół na temat kierunków kształcenia, wymagań czy warunków rekrutacji, ale także dodatkowych zajęć i atmosfery panującej w danej placówce.

W oficjalnym otwarciu Targów z ramienia Urzędu Miasta uczestniczył zastępca burmistrza Stanisław Misiąg. Przedsięwzięcie trwało od godz. 9 do 13. W tym czasie przez halę sportową MOSiR, w której się odbywało, przewinęło się kilkuset gimnazjalistów.

Monika Polita

Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Urzędu Miasta Jarosławia

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 marca 2014

Zbieraj nakrętki – pomóż Hospicjum

Zbieranie nakrętek jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno - ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Nakrętki po napojach czy detergentach zbierają nie tylko wolontariusze, ale także szkoły, urzędy oraz osoby prywatne. W dniach od 31.03.2014 r. do 04.04.2014 r. Burmistrz Miasta Jarosławia wspólnie z Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci organizuje akcję pt. „Nakręć się na pomaganie” w szkołach i placówkach oświatowych podległych Gminie Miejskiej Jarosław.      

zobacz materiał »
23 marca 2014

Skutki wyrzucania płonących zniczy do kontenerów

Skutki wyrzucania płonących zniczy do kontenerów

zobacz materiał »
22 marca 2014

Z ostatniej chwili - Wypadek na autostradzie A4

Do wypadku doszło dzisiaj tj. 22.03.2014 gdzie w godzinach wieczornych  na odcinku Radymno - Jarosław pojazd z nieznanych przyczyn uderzył w barierki.

Więcej informacji wkrótce...

zobacz materiał »
22 marca 2014

Wiosenny Maraton ZUMBY- Zapowiedź

Wiosenny Maraton ZUMBY- Zapowiedź

zobacz materiał »
21 marca 2014

Pierwszy Dzień Wiosny z "Galerią Natura"

Pierwszy Dzień Wiosny z "Galerią Natura", która przygotowała małą niespodziankę...

zobacz materiał »