26 października 2020

Śmiertelny wypadek w Makowisku!

25 października b.r. W okolicach godziny 22 na drodze Jarosław-Lubaczów doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. W wypadku straciła życie 16-letnia mieszkanka Makowiska.Do zdarzenia doszło w Makowisku w powiecie jarosławskim gdzie późnym wieczorem kierujący mercedesem, 18-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością, nie opanował pojazdu i na łuku drogi, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.Samochodem podróżowało czworo pasażerów. Niestety w wyniku zdarzenia zginęła 16-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. 18-letni kierujący mercedesem na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. W wyniku zdarzenia zginęła 16-letnia pasażerka. Kierujący pojazdem oraz dwóch 17-letnich pasażerów nie odnieśli obrażeń.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności  wypadku.

16-letnia pasażerka mercedesa zginęła w wypadku w Makowisku w powiecie jarosławskim [ZDJĘCIA]

Fot. KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

23 października 2020

Cała Polska w czerwonej strefie! Pełna lista zmian!

Już od jutra cały nasz kraj znajdzie się w strefie czerwonej. Dzieci z klas IV-VIII przejda na nauczanie zdalne, lokale gastronomiczne przygotują jedzenie tylko na wynos, ze znajomymi spotkamy się w grupach nie przekraczających pięciu osób. Oto pełna lista nowych obostrzeń.

zobacz materiał »
21 października 2020

Mniej aluminium w zabawkach – Projekt!

Jak wynika z projektu rozporządzenia opublikowanego na stronach RCL w zabawkach będzie musiało znajdować się mniej aluminium niż dotychczas. Takie obostrzenia mają na celu lepszą ochrobę zdrowia dzieci.

zobacz materiał »
21 października 2020

Kary za brak maseczek do zmiany!

Obecnie za brak maseczki bądź jej nieprawidłowe założenie możemy zostać ukarani mandatem o maksymalnej wysokości 500 zł. Ma się to jednak zmienić, a przepis w tej sprawie trafi do nowej ustawy.

zobacz materiał »
12 października 2020

Dziś Dzień Bezpiecznego Komputera!

Dzień Bezpiecznego Komputera, który przypada na 12 października, jest inicjatywą, której celem jest zwrócenie uwagi na zagrożenia płynące z sieci, a także promowanie bezpieczeństwa informatycznego.

zobacz materiał »
10 października 2020

Uwaga! Powrót godzin dla seniorów

Jak zapewnia premier Mateusz Morawiecki "Zadecydowaliśmy, że wprowadzamy godziny dla seniorów - od godz. 10 do godz. 12 w sklepach, aptekach i drogeriach; apelujemy, by osoby starsze, na ile można, pozostawały w domach"

zobacz materiał »