12 listopada 2020

Dewastacja wiaduktu kolejowego w Radymnie z amfetaminą w tle i pasażerami w bagażniku

W sobotę przed godz. 19, do dyżurnego jarosławskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o dewastacji wiaduktu kolejowego w Radymnie. Z podanej informacji wynikało, że grupa mężczyzn maluje farbami wiadukt.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce zgłoszenia, zastali kilka osób, które na widok radiowozu wsiadły do toyoty i odjechały. Funkcjonariusze użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, wydając polecenie kierującemu do zatrzymania pojazdu. Policjanci zatrzymali samochód na jednej z ulic Skołoszowa. Wewnątrz znajdowało się dziewięciu młodych mężczyzn, z czego trzech pasażerów podróżowało w bagażniku.

Mundurowi sprawdzili wszystkie osoby podróżujące pojazdem. Okazało się, że 17-latek i 22-latek posiadali dwa woreczki foliowe z zawartością białej substancji. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

22-letni mieszkaniec gminy Radymno, podczas doprowadzania do radiowozu, stał się agresywny, zaczął się wyrywać, nie reagował na wydawane polecenia i uderzył głową policjanta w klatkę piersiową. Interweniujących funkcjonariuszy wyzywał słowami wulgarnymi. Obydwaj mężczyźni zostali umieszczeni w policyjnym areszcie.

17-letni mieszkaniec gminy Orły usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. 22-letni mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz znieważania interweniujących policjantów. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w zatrzymanej toyocie ujawnili dwie puszki sprayu. Teraz stróże prawa ustalają, kto jest odpowiedzialny za dewastację wiaduktu kolejowego.  

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 listopada 2020

Nielegalne automaty do gier w Jarosławiu

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, w jednym z lokali na terenie Jarosławia zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych.

zobacz materiał »
17 maja 2019

„Trzeźwe popołudnie”

Wydział Ruchu Drogowego KPP w Jarosławiu 17 maja br prowadził działania „Trzeźwe popołudnie”. Na 808 przebadanych osób 5 prowadziło pod wpływem alkoholu.

zobacz materiał »
6 marca 2019

Potrącenie na przejściu

Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych przy ulicy Jana Pawła II w Jarosławiu.

zobacz materiał »
30 stycznia 2019

Dwie osoby w szpitalu! Zderzenie samochodów osobowych w Wierzbnej!

Dwie osoby w szpitalu! Zderzenie samochodów osobowych w Wierzbnej!

zobacz materiał »
21 stycznia 2019

Zderzenie na Pruchnickiej

Przed południem w poniedziałek 21 stycznia przy ulicy Pruchnickiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów

zobacz materiał »