16 listopada 2020

Zagłosuj na Podkarpackie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!

Bloger może zaliczyć do kosztów podatkowych wydatki na buty czy hotele.  Musi tylko przestrzegać kilku zasad - Biznes w INTERIA.PLOddaj głos na Podkarpackie!

Decydujący wpływ na wygraną naszych reprezentantów mają działania internautów. Klikajcie, czytajcie i udostępniajcie wpisy z bloga, Facebooka oraz Instagrama rudeiczarne.pl i sprawcie, że Podkarpackie stanie na podium.

Trwa także internetowe głosowanie na stronie Turystycznych Mistrzostw Blogerów (https://mistrzostwablogerow.polska.travel/). Zachęcamy do oddawania głosów na reprezentantów województwa podkarpackiego – przesympatycznych blogerów – Karoliny i Piotrka z rudeiczarne.pl (tutaj bezpośredni link: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/.../rudeiczarne...).

Jak oddać głos na Podkarpackie?

W trwającym głosowaniu internautów na województwo podkarpackie i walczących dla swojej małej ojczyzny podróżników z rudeiczarne.pl można zagłosować do 24 listopada. Oddać głos można raz na 48 h. Głosując, należy podać adres e-mail, na który przyjdzie link – jego kliknięcie jest potwierdzeniem oddania głosu. Tylko potwierdzone głosy będą zliczane!

Zobacz Podkarpackie oczami rudeiczarne.pl

W trakcie podróży rudeiczarne.plpo Podkarpackiem w ramach rywalizacji blogerów powstały materiały, pokazujące jak niezwykły turystycznie jest nasz region:

To miejsce pełne zaskakujących zabytków, wspaniałej natury, pełne historii - także tej trudnej. To miejsce, które zawsze było i będzie różnorodne, które tworzą tutejsi ludzie, o których trzeba pamiętać. To w końcu miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, coś, co zachwyci i nie pozwoli zapomnieć o tym zakątku Polski – piszą na swoim profilu Facebook (https://www.facebook.com/rudeiczarne/) Karolina i Piotrek.

Więcej informacji o efektach podróży Karoliny i Piotrka po Podkarpackim także na stronie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, gdzie znajdziecie linki do opublikowanych w ramach Turystycznych Mistrzostw Blogerów materiałów https://podkarpackie.travel/pl/blog/-turystyczne-mistrzostwa-blogerow-87654.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 listopada 2020

Pomóż Dorocie wrócić do rodziny – Zostań Dawcą szpiku!

Fundacja DKMS po raz kolejny organizuje akcję rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych krwi i szpiku na terenie powiatu łańcuckiego i okolic. Tym razem w nowych warunkach, ponieważ ze względu na Covid-19 większość działań przenosimy do internetu. Mieszkańcy powiatu łańcuckiego wielokrotnie okazali solidarność z osobami chorymi na nowotwory krwi tłumnie rejestrując się w bazie potencjalnych Dawców Szpiku.

zobacz materiał »
9 listopada 2020

11 Listopada świętujemy bezpiecznie!

Ze względu na ograniczenia epidemiczne nie możemy świętować uroczyście, z przemarszem na rynek, wspólnym złożeniem kwiatów w kilku symbolicznych miejscach miasta, z udziałem wielu gości, pocztów sztandarowych, harcerzy oraz Kompanii Honorowej WP.

zobacz materiał »
9 listopada 2020

Drużyna wolontariuszy rusza z pomocą!

797 393 277 to nowy numer telefonu, który uruchamiamy specjalnie dla osób potrzebujących wsparcia w ramach miejskiego Centrum Wolontariatu. Numer został aktywowany już dziś tj. 9 listopada. Od tego dnia pracownicy urzędu będą pełnili dyżury w godz. 8.00-20.00.

zobacz materiał »
6 listopada 2020

Infolinia wsparcia ośrodków pomocy społecznej i organizacji pozarządowych

Z założenia infolinia ma być narzędziem pomocniczym, wykorzystywanym wyłącznie
w przypadku całkowitego braku możliwości złożenia wniosku o pomoc inną drogą (zarówno przez internetową aplikację „Platforma wsparcia WOT”, jak też w formie tradycyjnej – za pomocą pisma czy faksu).

zobacz materiał »