1 grudnia 2020

Pierwszy taki Jarmark.

Ten rok pokazał nam, że pod każdym względem jest inny. Wyjątkowe będzie również przygotowanie się do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Nie możemy spotkać się na tradycyjnym Bożonarodzeniowym Jarmarku, dlatego też Burmistrz Miasta Jarosławia wraz z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zapraszają na Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Starając się przybliżyć atmosferę zbliżających się Świąt, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu przygotowało świąteczne miasteczko, w którym trwa Bożonarodzeniowy Jarmark.

Klikając w „domki” przeniesiemy się na wirtualne stoiska wystawców, gdzie znajdziemy dekoracje, ozdoby, choinki, smakołyki czy ręcznie wykonane upominki. Na mapce nie zabraknie również jarosławskich restauratorów, których menu bogate jest w świąteczne przysmaki.

Dostępne będą także ciekawe atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, które z pewnością umilą czas.

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy trwa od 4 do 31 grudnia na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, www.ckip.jaroslaw.pl.

Śledzić nas można również na profilu społecznościom Facebook #ckipwsieci , #wirtualnyjarmarkjarosław

Brak opisu.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 października 2020

Konkurs na najlepsza pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych! - wręczenie

26 października 2020 r. w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości z udziałem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego, miało miejsce wręczenie nagród laureatom drugiej już edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych.

zobacz materiał »
26 października 2020

"Piekło kobiet" - relacja!

Od czwartku w całej Polsce trwają protesty przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego, która niemal zupełnie zakazała aborcji w naszym kraju. 25 października również w Jarosławiu i Przeworsku odbyły się protesty pod hasłem "piekło kobiet."

zobacz materiał »
14 października 2020

Skrzydła Pamięci

W związku z przypadającą w bieżącym roku 80. rocznicą Bitwy o Anglię podjęta została inicjatywa uhonorowania grupy 68 lotników (kobiet i mężczyzn) związanych z Ziemią Jarosławską, którzy podczas II wojny światowej walczyli w Polskich Siłach Powietrznych na Zachodzie.

zobacz materiał »
9 października 2020

Noc Księgarń 2020 To zdecydowanie największe wydarzenie literackie tej jesieni!

Opisywane przez nas wydarzenie jest  to ogólnopolski festiwal literacki organizowany od jesieni 2019 roku przez dystrybutora książek OSDW Azymut.

zobacz materiał »
5 października 2020

Żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług” przysięgali w Dębicy

W niedzielę, 4 października na stadionie miejskim przy ulicy Saperów słowa roty wypowiedziało 66 żołnierzy ochotników 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”. Wśród nich było 28 studentów i uczniów szkół ponad podstawowych oraz 18 kobiet. W uroczystości udział wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, wojska, duchowieństwa oraz Związku Strzeleckiego „Strzelec”.

zobacz materiał »