28 marca 2014

Maraton zumby

28 marca, przede wszystkim panie, mogły nie tylko potańczyć przy latynoamerykańskich rytmach, ale również skorzystać ze specjalnie dla nic przygotowanych atrakcji - porad dietetyka, bra-fitterki, kosmetyczki czy fryzjerki. DLa najwytrwalszych rozlosowano specjalne nagrody, a także odbył się pokaz tańca towarzyskiego. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych! Panie pod okiem instruktorek poznawały nowe choreografie i świetnie bawiły się przy tych już im dobrze znanych. W ramach Maratonu Zumba Fitness ćwiczyły uczennice i ich mamy biorące udział w programie "WF z klasą" organizowanym Annę Aksamit z Publicznego Gimnazjum nr 3. Zgodnie z założeniem tej akcji, mamy i córki razem aktywnie spędziły czas ćwicząc i przy tym świetnie się bawiąc.
Wszystkie dziewczyny - te starsze i młodsze, przez ponad trzy godziny spaliły tysiące kalorii, a uśmiech nie schodził im z twarzy!

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

6 kwietnia 2014

"Z Tradycją w Nowoczesność"

LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprasza na konkurs wielkanocny

zobacz materiał »
10 kwietnia 2014

CKZiU Kiermasz Wielkanocny

Powiatowy Konkurs Tradycji Wielkanocnych, część oficjalna i wręczenie nagród

zobacz materiał »
11 kwietnia 2014

Promocja Przewodnika Jarosławskiego

Wśród wielu książek o Jarosławiu, albumów a nawet legend, na rynku wydawniczym pojawiła się nowa publikacja o naszym mieście. Przewodnik autorstwa Jerzego Czechowicza, to efekt pracy i pasji jarosławianina, zaangażowanego w dzieło ochrony dziedzictwa kulturowego. Laureat „Jarosława 2000” oraz m.in. tytułu Zasłużony Działacz Kultury promował swoją publikację 11 kwietnia br. w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji.

zobacz materiał »
11 kwietnia 2014

Kiermasz Wielkanocny w MOK

Kiermasz Wielkanocny, hol Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu (wejście od strony kina), 11-12 kwietnia br. w godz. 9.00 - 16.00

zobacz materiał »
9 kwietnia 2014

Finał konkursu światecznego w Pawłosiowie

Finał konkursu światecznego w Pawłosiowie

zobacz materiał »