3 maja 2014

Majówka na Rynku

Impreza zorganizowana została 3 maja, tuż po uroczystościach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Gwiazdą wieczoru był zespół CREE – zdobywca tytułu Artysta Trendy 2013 na Festiwalu Top Trendy. Ponadto na scenie zaprezentowali się grający southern rocka – Rebelianci oraz zespół Po Naszemu. Ci, których deszczowa pogoda nie odstraszyła mogli wysłuchać również solistów Miejskiego Ośrodka Kultury oraz laureatów Konkursu Piosenki „O złoty klucz do sławy". Natomiast zespoły taneczne Powiatowego Ogniska Baletowego i Szkoły Tańca Towarzyskiego "Takt", ze względu na niesprzyjającą aurę  zaprezentowały się w budynku dawnej "Gwiazdy".

Niestety złe warunki pogodowe oraz niska frekwencja spowodawały również, że akcja „Załóż odblask nie bądź ciemny", realizowana w ramach programu Bezpieczny Jarosław została odwołana i odbędzie się w innym terminie. Przypomnijmy tylko, ze w ramach przedsięwzięcia, każdy rowerzysta otrzymałby kamizelę odblaskową. Ogranizatorem "Majówki" był Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Kultury. 

Monika Polita
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

19 marca 2014

Koncert zespołu Czerwone Gitary został odwołany

Informujemy, że w związku z niewielkim zainteresowaniem, koncert zespołu Czerwone Gitary został odwołany.

zobacz materiał »
29 grudnia 2013

Chór "Michael"

koncert kolęd w wykonaniu chóru "Michael" z Kańczugi. Gościem specjalnym będzie słynny tenor, dr sztuki wokalnej, Pan Jacek Ścibor.

zobacz materiał »
19 grudnia 2013

Koncert Świąteczny

w wykonaniu uczniów Ogniska im. Lidii Nartowskiej

zobacz materiał »
20 września 2013

Ormiański Chór Kairos

Ormiański Chór Kairos

zobacz materiał »
12 września 2013

Koncert Luby Skyby

Koncert Luby Skyby

zobacz materiał »