28 grudnia 2016

Zagrali dla Julki

28 grudnia na hali widowiskowo – sportowej MOSiR w Jarosławiu odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego dla Julii Grządziel.

zobacz materiał »
7 grudnia 2015

9 kolejka superligi w tenisie stołowym

1 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu miało miejsce spotkanie 9 . kolejki Wschodzący Białystok Superligi między PKS kolping Frac Jarosław a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.
Dartom Borgia jest aktualnym wicemistrzem Kraju, jednak w spotkaniu z naszymi zawodnikami przegrali 3:0

2 grudnia 2015

Pokaz tenisa stołowego w SP nr 10

2 grudnia w Szkole podstawowej nr 10 w Jarosławiu miało miejsce spotkanie z reprezentantami polski w tenisie stołowym. Spotkanie zostało zorganizowane przez PKS Kolping Frac Jarosław oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, która mieści się właśnie w szkole podstawowej
nr 10.

27 października 2015

Mistrzostwa w tenisie stołowym

W niedziele na obiektach sportowych w Błażowej odbyły sie Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego, w których wzięły udział dwie drużyny z Kolpingu Jarosław.

24 października 2015

Grand Prix Podkarpacia

W sobotę w Dulki odbyły się I Grand Prix Podkarpacia Skrzatów i Żaków.

11 września 2015

Fatalna porażka tenisistów stołowych

23 lutego 2015

Kolping Frac Jarosław - ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz

Kolping Frack Jarosław - ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz

Brązowy medal "Wandżiego"!

Wang Zeng Yi wspólnie z Tanem Ruiwu (Chorwacja) wywalczył brązowy medal gry podwójnej prestiżowego turnieju ITTF World Tour Katar Open w Doha. "Nie jestem do końca zadowolony" - powiedział nasz gracz.

8 lutego 2015

Trzecie miejsce odzyskane!

Kolping Frac Jarosław rozgromił  Morliny Ostróde 3:0 w meczu 14. kolejki superligi i awansował na trzecie miejsce w tabeli rozgrywek.

28 listopada 2014

Andrzejkowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

28 listopada odbył się w hali MOSiR Andrzejkowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta Jarosławia zorganizowany przez parafialny klub sportowy KOLPING FRAC Jarosław. W turnieju wystartowało 85 zawodników.