13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

samochody jarosławskie bulwary na żywo Zlot Motoryzacyjny serwis informacyjny internetowa telewizja Jarosław i okolice jarosławska tv warunki drogowe ubezpieczenia OC TVN Pruchnik Turniej Motoryzacyjny w CKP portal Jarosławski Zakończenie sezonu motoryzacyjnego jarosławskie klasyki nocą przegląd samochodu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie cofanie licznika przepisy drogowe klasyczne zakończenie sezonu zabytkowe auta Lokalna Telewizja samochody zabytkowe media Jarosław auto kierowcy I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały tenis stołowy przepisy Motor Bike nasza TV pasja Jarosław info przegląd zmiany InterAuto informacje z miasta zamiany przepisów Auto Klub Podkarpacie jarosławski portal telewizyjny Jarosław aktualności Expo Silesia ubezpieczenia medium w Jarosławiu twojaTV Rajd Globtrotter twoja tv odholowanie auta Drynda 2016 Zlot Zabytkowych Samochodów Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja miasto Jarosław podkarpacie Sosnowiec umiłowanie do pojazdów zabytkowych nowelizacja portal internetowy Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny aktualności z miasta Jarosław zima siatkówka licznik transmisje LIVE twoje info www.twojatv.info klasyki serwis szkolny MotoLegends Zmiana przepisów transmisje na żywo prawo drogowe pogoda w Jarosławiu VAG MEET RADAWA 2014 TV telewizja Jarosław Marek Papała profi auto drynda portal informacyjny Jarosław motoryzacja auta TV Jarosław mechanicy telewizja internetowa zlot motocyklowy w pruchniku Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie samochód bulwary nad sanem daj znać