13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

portal Jarosławski kierowcy bulwary nad sanem Drynda 2016 siatkówka licznik przegląd samochodu MotoLegends telewizja Jarosław Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja Lokalna Telewizja TV Motor Bike media Jarosław nowelizacja auto jarosławska tv Zlot Motoryzacyjny Jarosław info warunki drogowe Expo Silesia Zmiana przepisów medium w Jarosławiu pasja Sosnowiec Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie ubezpieczenia OC Marek Papała klasyki przepisy zabytkowe auta Rajd Globtrotter VAG MEET RADAWA 2014 I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały miasto Jarosław nasza TV odholowanie auta prawo drogowe Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie zamiany przepisów Zlot Zabytkowych Samochodów transmisje LIVE cofanie licznika samochód internetowa telewizja Jarosław i okolice mechanicy twoje info Zakończenie sezonu motoryzacyjnego profi auto tenis stołowy zmiany aktualności z miasta Jarosław serwis szkolny daj znać Auto Klub Podkarpacie motoryzacja www.twojatv.info jarosławski portal telewizyjny Jarosław transmisje na żywo portal informacyjny Jarosław aktualności ubezpieczenia twojaTV pogoda w Jarosławiu telewizja internetowa drynda twoja tv umiłowanie do pojazdów zabytkowych podkarpacie jarosławskie bulwary przegląd na żywo auta portal internetowy jarosławskie klasyki nocą Pruchnik zlot motocyklowy w pruchniku zima klasyczne zakończenie sezonu informacje z miasta InterAuto przepisy drogowe Turniej Motoryzacyjny w CKP samochody zabytkowe Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny TV Jarosław serwis informacyjny TVN samochody