13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

nowelizacja internetowa telewizja Jarosław i okolice przegląd telewizja Jarosław Jarosław info jarosławskie klasyki nocą Expo Silesia TV Jarosław mechanicy przegląd samochodu miasto Jarosław Zmiana przepisów jarosławski portal telewizyjny auta ubezpieczenia media Jarosław motoryzacja samochody Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie portal Jarosławski podkarpacie Pruchnik transmisje LIVE serwis informacyjny Lokalna Telewizja I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały kierowcy telewizja internetowa licznik twoje info nasza TV twojaTV pasja transmisje na żywo zlot motocyklowy w pruchniku bulwary nad sanem auto jarosławska tv Zlot Motoryzacyjny Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja Rajd Globtrotter portal informacyjny samochody zabytkowe serwis szkolny Jarosław Zlot Zabytkowych Samochodów tenis stołowy profi auto Sosnowiec na żywo przepisy Turniej Motoryzacyjny w CKP zabytkowe auta umiłowanie do pojazdów zabytkowych warunki drogowe cofanie licznika medium w Jarosławiu TVN Motor Bike informacje z miasta Auto Klub Podkarpacie VAG MEET RADAWA 2014 Drynda 2016 Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny MotoLegends Zakończenie sezonu motoryzacyjnego InterAuto odholowanie auta zima twoja tv jarosławskie bulwary siatkówka samochód przepisy drogowe klasyki klasyczne zakończenie sezonu Jarosław aktualności aktualności z miasta Jarosław zmiany pogoda w Jarosławiu ubezpieczenia OC daj znać prawo drogowe www.twojatv.info Marek Papała zamiany przepisów portal internetowy Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie TV drynda