13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

klasyki InterAuto przegląd samochodu Auto Klub Podkarpacie Zakończenie sezonu motoryzacyjnego Rajd Globtrotter podkarpacie umiłowanie do pojazdów zabytkowych jarosławska tv Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie serwis szkolny zmiany zlot motocyklowy w pruchniku Turniej Motoryzacyjny w CKP cofanie licznika klasyczne zakończenie sezonu Lokalna Telewizja TV VAG MEET RADAWA 2014 Expo Silesia Zlot Zabytkowych Samochodów zamiany przepisów Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny portal internetowy www.twojatv.info Jarosław info tenis stołowy I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały ubezpieczenia Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie pasja jarosławski portal telewizyjny nowelizacja Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja pogoda w Jarosławiu motoryzacja transmisje LIVE na żywo jarosławskie bulwary auta warunki drogowe TVN TV Jarosław drynda samochód przepisy transmisje na żywo twoja tv przegląd odholowanie auta bulwary nad sanem zabytkowe auta Drynda 2016 portal informacyjny aktualności z miasta Jarosław Motor Bike przepisy drogowe telewizja internetowa Marek Papała daj znać licznik auto Jarosław aktualności samochody jarosławskie klasyki nocą zima informacje z miasta media Jarosław Zmiana przepisów internetowa telewizja Jarosław i okolice portal Jarosławski telewizja Jarosław Jarosław twoje info Zlot Motoryzacyjny ubezpieczenia OC samochody zabytkowe siatkówka medium w Jarosławiu mechanicy prawo drogowe Pruchnik nasza TV MotoLegends serwis informacyjny twojaTV Sosnowiec profi auto miasto Jarosław kierowcy