13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały daj znać MotoLegends telewizja internetowa Lokalna Telewizja klasyki Jarosław umiłowanie do pojazdów zabytkowych zabytkowe auta transmisje LIVE Zlot Zabytkowych Samochodów warunki drogowe podkarpacie Expo Silesia TVN Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie motoryzacja tenis stołowy Drynda 2016 pasja www.twojatv.info Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja profi auto przepisy drogowe Zmiana przepisów informacje z miasta media Jarosław ubezpieczenia OC Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie transmisje na żywo zlot motocyklowy w pruchniku jarosławska tv TV Jarosław twoje info przepisy przegląd samochodu zamiany przepisów jarosławski portal telewizyjny TV Rajd Globtrotter samochody Motor Bike VAG MEET RADAWA 2014 samochód portal informacyjny kierowcy miasto Jarosław portal internetowy nasza TV jarosławskie bulwary Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny przegląd samochody zabytkowe cofanie licznika Jarosław aktualności Auto Klub Podkarpacie twojaTV jarosławskie klasyki nocą serwis informacyjny twoja tv licznik portal Jarosławski serwis szkolny siatkówka Zlot Motoryzacyjny zima aktualności z miasta Jarosław auto Marek Papała Turniej Motoryzacyjny w CKP InterAuto na żywo telewizja Jarosław Pruchnik pogoda w Jarosławiu Zakończenie sezonu motoryzacyjnego zmiany Jarosław info prawo drogowe bulwary nad sanem internetowa telewizja Jarosław i okolice auta nowelizacja klasyczne zakończenie sezonu ubezpieczenia mechanicy drynda Sosnowiec medium w Jarosławiu odholowanie auta