13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

telewizja internetowa samochody przepisy Drynda 2016 klasyki TV zlot motocyklowy w pruchniku twoje info miasto Jarosław transmisje na żywo jarosławska tv InterAuto jarosławskie bulwary siatkówka media Jarosław internetowa telewizja Jarosław i okolice jarosławski portal telewizyjny Marek Papała Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie aktualności z miasta Jarosław bulwary nad sanem I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały przegląd Jarosław Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja Rajd Globtrotter zima odholowanie auta licznik podkarpacie motoryzacja portal Jarosławski zamiany przepisów telewizja Jarosław auto zabytkowe auta Zlot Zabytkowych Samochodów Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny portal internetowy serwis szkolny Motor Bike Zmiana przepisów jarosławskie klasyki nocą Jarosław aktualności klasyczne zakończenie sezonu Auto Klub Podkarpacie transmisje LIVE Zlot Motoryzacyjny nowelizacja Turniej Motoryzacyjny w CKP Pruchnik Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie TV Jarosław nasza TV Zakończenie sezonu motoryzacyjnego VAG MEET RADAWA 2014 prawo drogowe przepisy drogowe Lokalna Telewizja pasja zmiany samochody zabytkowe cofanie licznika serwis informacyjny portal informacyjny tenis stołowy pogoda w Jarosławiu TVN na żywo ubezpieczenia OC auta www.twojatv.info medium w Jarosławiu Expo Silesia ubezpieczenia mechanicy przegląd samochodu kierowcy Jarosław info warunki drogowe informacje z miasta daj znać Sosnowiec umiłowanie do pojazdów zabytkowych drynda twoja tv profi auto twojaTV samochód MotoLegends