13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

TVN auta serwis informacyjny Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja transmisje na żywo Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie licznik umiłowanie do pojazdów zabytkowych jarosławski portal telewizyjny telewizja internetowa Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie Lokalna Telewizja samochody portal Jarosławski Expo Silesia samochód ubezpieczenia OC medium w Jarosławiu zabytkowe auta warunki drogowe Zmiana przepisów profi auto miasto Jarosław telewizja Jarosław www.twojatv.info portal informacyjny informacje z miasta kierowcy twoje info ubezpieczenia Auto Klub Podkarpacie Motor Bike Zakończenie sezonu motoryzacyjnego auto zmiany jarosławskie bulwary Pruchnik twoja tv prawo drogowe cofanie licznika Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny drynda twojaTV przegląd serwis szkolny zamiany przepisów podkarpacie Drynda 2016 aktualności z miasta Jarosław samochody zabytkowe Jarosław info klasyki motoryzacja przepisy jarosławskie klasyki nocą internetowa telewizja Jarosław i okolice MotoLegends Sosnowiec TV Jarosław Jarosław aktualności VAG MEET RADAWA 2014 zlot motocyklowy w pruchniku przepisy drogowe media Jarosław Rajd Globtrotter klasyczne zakończenie sezonu transmisje LIVE zima Marek Papała Jarosław pasja bulwary nad sanem nasza TV nowelizacja TV mechanicy Turniej Motoryzacyjny w CKP tenis stołowy daj znać I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały InterAuto siatkówka Zlot Motoryzacyjny pogoda w Jarosławiu jarosławska tv przegląd samochodu odholowanie auta na żywo portal internetowy Zlot Zabytkowych Samochodów