7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »
6 listopada 2017

Już niebawem zmiany w przeglądach. Co czeka kierowców po 13 listopada?

Zmiany w procedurze przeprowadzania przeglądu technicznego zbliżają się wielkimi krokami. Obecne przepisy będą obowiązywały jedynie do 13 listopada. 

zobacz materiał »

Tagi

samochód motoryzacja cofanie licznika przepisy drogowe portal informacyjny klasyczne zakończenie sezonu Zmiana przepisów Rajd Globtrotter nowelizacja Jarosław info MotoLegends VAG MEET RADAWA 2014 I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny pasja przegląd samochodu umiłowanie do pojazdów zabytkowych zabytkowe auta Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie telewizja Jarosław zlot motocyklowy w pruchniku Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie Pruchnik pogoda w Jarosławiu przegląd www.twojatv.info Zakończenie sezonu motoryzacyjnego samochody zabytkowe portal Jarosławski na żywo warunki drogowe Sosnowiec klasyki twojaTV transmisje na żywo podkarpacie tenis stołowy Zlot Motoryzacyjny ubezpieczenia Motor Bike nasza TV portal internetowy Expo Silesia InterAuto Drynda 2016 odholowanie auta serwis szkolny aktualności z miasta Jarosław miasto Jarosław Turniej Motoryzacyjny w CKP jarosławska tv serwis informacyjny licznik ubezpieczenia OC transmisje LIVE daj znać profi auto telewizja internetowa Jarosław przepisy drynda Lokalna Telewizja kierowcy twoja tv jarosławskie klasyki nocą auta Zlot Zabytkowych Samochodów zima Marek Papała siatkówka jarosławski portal telewizyjny mechanicy zamiany przepisów Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja TVN prawo drogowe TV Jarosław informacje z miasta bulwary nad sanem Jarosław aktualności samochody auto medium w Jarosławiu Auto Klub Podkarpacie TV media Jarosław internetowa telewizja Jarosław i okolice jarosławskie bulwary zmiany twoje info