13 września 2019

5 edycja akcji ''PITSTOP''

Posumowaliśmy akcję PITSTOP w Szówsku ???????? !
Jak myślisz, czy w tym roku udało się wychwycić wadliwe pojazdy poruszające się po drogach?

zobacz materiał »
7 września 2019

Motolegends. Klasyki na nowo.

Między 7 a 8 września w Centrum Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się impreza pod nazwą MotoLegends. Była to prawdziwa gratka dla fanów zabytkowej motoryzacji.

Również nasz zespół operatorów wziął udział w tym zrealizowanym z wielkim rozmachem evencie. Zapnijcie pasy i zobaczcie zajawkę tego, co działo się w miniony weekend.

zobacz materiał »
22 lutego 2019

Ubezpieczyciele sztucznie windują ceny. Jak nie dać się wykorzystać

Powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli samochodów jest podwyższenie ceny za OC przy przedłużaniu umowy.

zobacz materiał »
17 stycznia 2019

Zadbaj o auto nie tylko przed sezonem

Niektórzy zapominają, że o swój samochód powinno się dbać nie tylko przed, ale i w trakcie sezonu. Eksperci InterAuto podpowiedzą na co powinniśmy zwrócić uwagę w zimie

zobacz materiał »
14 grudnia 2018

Zmiany przepisów dotyczących odholowanych samochodów

Nie zapłaciłeś za odholowanie samochodu, to go nie odzyskasz - tak jest teraz. Już za kilka miesięcy to się zmieni. Nowe przepisy wejdą w życie za 9 miesięcy.

zobacz materiał »
19 listopada 2018

Mróz, śnieg i gołoledź postrachem kierowców.

Okres jesienno-zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. 

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie

Jarosławskie Bulwary nad Sanem w niedzielę 29 lipca były miejscem gdzie odbył się zlot motoryzacyjny z cyklu Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie. Pierwsze wydarzenie z zapowiadanej przez organizatorów serii, zgromadziło wielu pasjonatów motoryzacji.

zobacz materiał »
23 czerwca 2018

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy w Pruchniku

I Podkarpacki Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały odbył się w Pruchniku w sobotę 23 czerwca. 

zobacz materiał »
23 listopada 2017

Do więzienia za cofnięcie licznika.

Cofnąłeś licznik? Pójdziesz do więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości chce zrobić porządek z plagą tak zwanych korekt przebiegu samochodu.

zobacz materiał »
5 listopada 2017

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne zakończenie sezonu odbyło się w niedzielę 5 listopada na jarosławskich bulwarach nad Sanem.

zobacz materiał »

Tagi

samochód MotoLegends jarosławskie klasyki nocą portal informacyjny twoja tv Lokalna Telewizja transmisje LIVE tenis stołowy Rajd Globtrotter ubezpieczenia telewizja Jarosław prawo drogowe przepisy auto Marek Papała bulwary nad sanem zima jarosławska tv Jarosław aktualności motoryzacja Turniej Motoryzacyjny w CKP umiłowanie do pojazdów zabytkowych ubezpieczenia OC kierowcy Wakacyjny Zlot Motoryzacyjny serwis informacyjny TVN siatkówka InterAuto podkarpacie telewizja internetowa medium w Jarosławiu Zakończenie sezonu motoryzacyjnego klasyczne zakończenie sezonu nasza TV Jarosławski Zlot Motocyklowy w Sobiecinie Jarosław info twoje info licznik www.twojatv.info I Zlot Motocyklowy im. gen. Marka Papały Motorbike Jarosław - Świąteczna Akcja informacje z miasta Zlot Motoryzacyjny transmisje na żywo Zlot Zabytkowych Samochodów TV portal Jarosławski klasyki media Jarosław Jarosław Auto Klub Podkarpacie Expo Silesia aktualności z miasta Jarosław zlot motocyklowy w pruchniku Wakacyjny Zlot Auto Klubu Podkarpacie internetowa telewizja Jarosław i okolice Zmiana przepisów jarosławski portal telewizyjny VAG MEET RADAWA 2014 jarosławskie bulwary miasto Jarosław mechanicy nowelizacja samochody zabytkowe na żywo odholowanie auta drynda zabytkowe auta serwis szkolny portal internetowy przegląd profi auto pogoda w Jarosławiu samochody cofanie licznika daj znać pasja Pruchnik przepisy drogowe TV Jarosław przegląd samochodu zmiany Drynda 2016 Motor Bike auta warunki drogowe zamiany przepisów twojaTV Sosnowiec