SMS pierwszy, JKS czwarty w Polsce

JKS Jarosław rocznik 2010 czwartą drużyną w Polsce, a Szkoła Mistrzostwa Sportowego najlepszą szkołą podstawową. 

Tenis stołowy i piłka nożna, to dwie dyscypliny w których ostatnio młodzi jarosławscy sportowcy osiągnęli imponujące sukcesy. Dla przypomnienia, zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zwyciężyli w Ogólnopolskim XI Memoriale Andrzeja Grubby, rozegranym w pierwszej połowie czerwca (10-11.06) w Sopocie. Tenisiści stołowi z Podkarpacia nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli w całej imprezie. SMS Jarosław zagrał w składzie: Anna Brzyska, Szymon Brud i Dawid Szczygieł, a opiekunem był Mateusz Czernik.

Z kolei JKS Jarosław rocznik 2010 wywalczył bardzo wysokie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski 2017. Podopieczni trenera Damiana Urbanika zanim dotarli do finału, bardzo dobrze przeszli majowe eliminacje w Mogielnicy, zakończone II miejscem w grupie.

Turniej finałowy rozegrali 11 czerwca br. w Warszawie. Wzięło w nim udział aż 128 drużyn z całego kraju. Wielkim przeżyciem dla wszystkich uczestników była możliwość rozegrania chociażby jednego meczu na głównej płycie stadionu aktualnego mistrza Polski - Legii Warszawa. - Przyjechaliśmy pokazać się z dobrej strony, jesteśmy dobrze przygotowani do tego turnieju. Mam ciekawy zespół, który prowadzę od roku. Będziemy zespołem walczącym do końca - zapowiadał przed finałem trener Damian Urbanik i dotrzymał słowa. JKS Jarosław rocznik 2010 w Klubowych Mistrzostwach Polski 2017 zajął bardzo wysokie, IV miejsce. Nasi zawodnicy wystąpili w składzie: Zawodnicy: Dawid Dymnicki (Dymek), Bartosz Bórzyński (Burza),  Tymoteusz Chrapek (Tymek), Filip Cwynar (Fifi), Alan Czopik, Kacper Wolańczyk (Wolan), Arek Podgórnik (Aro), Karol Galuch (Galuszek), Domiinik Ciećkiewicz (Domino), Filip Twardowski (Twardy), Piotr Tomaszewski.

Zobacz więcej:

Brama na Bieszczady otwarta

7 maja oficjalnie „przecięto wstęgę” i poświęcono Bramę na Bieszczady, czyli drogę Pruchnik-Nienadowa. Uroczystość była połączona z inauguracją sezonu motocyklowego stowarzyszenia Motorbike Jarosław.

Wydarzenie zainaugurowała msza święta w sanktuarium maryjnym w...

więcej »

NowaTV!

Już niebawem, 9 listopada br. nadawanie rozpocznie nowy kanał Grupy ZPR Media stacja Nowa Tv. Będzie to ogólnopolska, bezpłatna stacja telewizyjna przekazująca informacje z całego kraju znajdująca się na uruchomionym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej...

więcej »