Telewizja Rzeszów rozpoczyna cykl „Zima w regionach”

W tym tygodniu TVP3 Rzeszów rozpoczęła realizację corocznego cyklu „Zima w regionach”. Niemal w każdy weekend, aż do połowy marca, dziennikarze Telewizji Rzeszów Ilona Małek i Marcin Pawlak będą odwiedzać atrakcyjne pod względem zimowej turystyki miejscowości województwa podkarpackiego, pokazywać najciekawsze sposoby spędzania ferii czy urlopu, a także zapowiadać i relacjonować duże imprezy.

Pierwszym miejscem na trasie zimowej wędrówki po Podkarpaciu będą Ustrzyki Dolne nazywane zimową stolicą Bieszczadów. W programie m.in. jazda na nartach, sankach i przygotowania do XXXI Bieszczadzkiego Biegu Lotników. Nie zabraknie też propozycji kulturalnych – już niebawem w Ustrzykach Dolnych odbędzie się XIV Przegląd Filmów Górskich – i pięknych widoków.

Programy z cyklu "Zima w regionach" będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, na www.facebook.com/tvp.rzeszow/ oraz w serwisie „TVP Bieszczady” na Platformie Hybrydowej TVP.

Najbliższe odcinki „Zimy w regionach” z Ustrzyk Dolnych w niedzielę 21 stycznia o godz. 14:05 i 16.55 w TVP3. Powtórki o godz. 17.30 i 19:00 w TVP3 Rzeszów.

Zobacz więcej:

Uroczyste spotkanie noworoczne

Jak co roku, zgodnie z tradycją 18 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie noworoczne w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Gospodarzem spotkania był Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, który przywitał wszystkich zaproszonych gości dziękując za przybycie. W...

więcej »

POLREGIO i PKS Jarosław nawiązują współpracę

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO oraz PKS Jarosław wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych postanowiły podpisać „Porozumienie w sprawie współpracy w celu realizacji wspólnych działań w ramach przewozów pasażerskich”. Dokument otwiera przed Przewoźnikami...

więcej »

Dyrektor ZSTiO członkiem Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych

Minister Edukacji Narodowej, Anna Zalewska, 4 stycznia 2018 roku powołała Radę Dyrektorów Szkół Zawodowych. W jej skład wszedł Adam Tomaszewski, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Do zadań Rady należy w szczególności:

...

więcej »