Uroczyste spotkanie noworoczne

Jak co roku, zgodnie z tradycją 18 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie noworoczne w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Gospodarzem spotkania był Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, który przywitał wszystkich zaproszonych gości dziękując za przybycie. W spotkaniu noworocznym uczestniczyli duchowni, samorządowcy instytucji państwowych i samorządowych oraz organizacji działających na terenie powiatu.

W swoim wystąpieniu Starosta podziękował za współpracę w 2017 roku wszystkim, którzy dbali o zdrowie, bezpieczeństwo, lepsze życie mieszkańców powiatu przeworskiego życząc równocześnie lepszego nowego roku. Ks. Dziekan Zenon Ruchlewicz odmówił modlitwę, po której uczestnicy spotkania dzieląc się opłatkiem złożyli sobie noworoczne życzenia. Podtrzymując tę piękną tradycję młodzież z klas I i II Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku przygotowała jasełka, czyli teatralne przedstawienie biblijnych wydarzeń związanych z narodzeniem Pana Jezusa przeplatane kolędami i pastorałkami. Wystrój sali oraz poczęstunek na spotkanie przygotowali uczniowie klas gastronomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku, Zespołu Szkół w Zarzeczu oraz Zespołu Szkół w Kańczudze pod nadzorem opiekunów z poszczególnych szkół.

Zobacz więcej:

POLREGIO i PKS Jarosław nawiązują współpracę

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO oraz PKS Jarosław wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych postanowiły podpisać „Porozumienie w sprawie współpracy w celu realizacji wspólnych działań w ramach przewozów pasażerskich”. Dokument otwiera przed Przewoźnikami...

więcej »

Dyrektor ZSTiO członkiem Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych

Minister Edukacji Narodowej, Anna Zalewska, 4 stycznia 2018 roku powołała Radę Dyrektorów Szkół Zawodowych. W jej skład wszedł Adam Tomaszewski, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Do zadań Rady należy w szczególności:

...

więcej »

NowaTV!

Już niebawem, 9 listopada br. nadawanie rozpocznie nowy kanał Grupy ZPR Media stacja Nowa Tv. Będzie to ogólnopolska, bezpłatna stacja telewizyjna przekazująca informacje z całego kraju znajdująca się na uruchomionym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej...

więcej »