Telewizja Rzeszów rozpoczyna cykl „Zima w regionach”

Pogoda zaczęła sprzyjać uprawianiu zimowych sportów, a więc czas rozpocząć tegoroczny cykl programu „Zima w regionach”! Z jakich atrakcji na Podkarpaciu można skorzystać i dlaczego to właśnie nasz region warto wybrać planując zimowy wypoczynek? Tego widzowie ogólnopolskiej TVP3 i regionalnej TVP3 Rzeszów dowiadywać się będą w zimowe weekendy. Pierwsze odcinki już w najbliższą niedzielę 21 stycznia. Na początek wizyta w Ustrzykach Dolnych.
więcej »

Uroczyste spotkanie noworoczne

Jak co roku, zgodnie z tradycją 18 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie noworoczne w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Gospodarzem spotkania był Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, który przywitał wszystkich zaproszonych gości dziękując za przybycie. W spotkaniu noworocznym uczestniczyli duchowni, samorządowcy instytucji państwowych i samorządowych oraz organizacji działających na terenie powiatu.
więcej »

POLREGIO i PKS Jarosław nawiązują współpracę

10 stycznia 2018 roku w Rzeszowie miało miejsce uroczyste podpisanie Porozumienia pomiędzy Przewozami Regionalnymi, właścicielem marki POLREGIO, a Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Jarosław. Porozumienie jest oficjalnym nawiązaniem współpracy pomiędzy przewoźnikami celem usprawnienia komunikacji w północno-wschodniej części województwa podkarpackiego.
więcej »

Dyrektor ZSTiO członkiem Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych

Minister Edukacji Narodowej, Anna Zalewska, 4 stycznia 2018 roku powołała Radę Dyrektorów Szkół Zawodowych. W jej skład wszedł Adam Tomaszewski, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.
więcej »

NowaTV!

Już niebawem, 9 listopada br. nadawanie rozpocznie nowy kanał Grupy ZPR Media stacja Nowa Tv. Będzie to ogólnopolska, bezpłatna stacja telewizyjna przekazująca informacje z całego kraju znajdująca się na uruchomionym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) .
więcej »