25 maja 2014

Mecz tenisa stołowego PLAY OFF

W trzecim starciu 1/2 finału mistrzowie kraju nie dali zupełnie szans faworyzowanym gospodarzom. W całym spotkaniu grudziądzanie oddali swoim rywalom zaledwie jednego seta. Jego autorem był Evqueni Chtchetinine, który w drugim pojedynku dnia uległ Patrykowi Chojnowskiemu 1:3.

Kolping Frac Jarosław - Olimpia-Unia Grudziądz 0:3
Wang Zeng Yi - Patryk Zatówka 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
Evqueni Chtchetinine - Patryk Chojnowski 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 5:11)
Vitali Nekhviadovich - Tomislav Kolarek 0:3 (4:11, 9:11, 4:11)

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 maja 2014

PKS KOLPING FRAC Jarosław - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

Po ponad 160 minutach rywalizacji i łącznie 19 rozegranych setach Kolping Frac Jarosław pokonał Olimpię-Unię Grudziądz 3:1 i doprowadził do remisu 1:1 w półfinale play-off Wschodzący Białystok Superligi.

zobacz materiał »
14 maja 2014

Kolping Frac Jarosław - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Mecz Tenisa stołowego: Kolping Frac Jarosław - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

6 maja 2014

Polska dziewiątą drużyną świata!

Polska reprezentacja w składzie Wang Zeng Yi (PKS KOLPING FRAC JAROSŁAW), Daniel Górak, Robert Floras, Paweł Fertikowski (wszyscy BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI) i Konrad Kulpa (KST ENERGA - MANEKIN TORUŃ) zajęła dziewiąte miejsce w  Drużynowych Mistrzostwach Świata, które odbywają się  się w Tokio.

17 kwietnia 2014

Pewna wygrana Kolpinga za 3pkt!

Kolping Frac Jarosław powrócił w środowy wieczór na fotel lidera Wschodzący Białystok Superligi. Stało się tak dzięki wyjazdowej wygranej klubu z Podkarpacia nad Condohotels Morlinami Ostróda 3:0 w 17. kolejce.

1 kwietnia 2014

Wang i Tan srebrni w World Tour

Wang Zeng Yi grając z Tanem Ruiwu zdobył w Magdeburgu srebrny medal gry podwójnej turnieju World Tour po finałowej porażce 1:3 z chińską parą Lyu Xiang/Wang Hao.