30 maja 2014

Uroczystości w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych

30 maja 2014 roku w kościele p.w. NMP Królowej Polski w Jarosławiu spotkali się dyrektorzy, pracownicy, uczniowie i wszyscy sympatycy Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych. Tego dnia obchodzono 10 rocznicę nadania szkole imienia Juliusza Słowackiego oraz poświęcono i przekazano okolicznościowy sztandar.

Dalsza część uroczystości odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury. Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i  Technicznych im. Juliusza Słowackiego Mariusz Czajka oficjalnie przywitał m.in. Przewodniczącego Rady Powiatu Leszka Szczybyło, Starostę Jarosławskiego Jerzego Batyckiego, Etatowego Członka Zarządu Zofię Karwańską, Naczelnika Wydziału Oświaty Adama Pióro, byłą dyrektor ZSLiT Marię Żak, Marka Kondziołkę z Kuratorium Oświaty oraz animatora Europejskiej Rodziny Szkół im. Juliusza Słowackiego Andrzeja Króla.

Sztandar przekazano uczniom szkoły, po czym nastąpiło wbicie pamiątkowych gwoździ w jego drzewce. Szkolne święto było też okazją do nagrodzenia zasłużonych pedagogów placówki. Z rąk  Jerzego Batyckiego wyróżnienia odebrały: Jolanta Wiśniewska,  Lucyna Markowska-Sum i  Ewa Choma.

Na zakończenie uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych zaprezentowali część artystyczną poświęconą patronowi szkoły Juliuszowi Słowackiemu.

TX: Monika Maj

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

21 maja 2014

"Czas na zdrowie”

To hasło majówki promującej zdrowy tryb życia, która 21 maja zorganizowana została w Szkole Podstawowej nr 7. Wydarzenie odbyło się w ramach kampanii „Uzależnieniom mówimy NIE” i skierowane zostało do uczniów klas trzecich jarosławskich szkół podstawowych.

zobacz materiał »
21 maja 2014

Przedszkolaki na Dzień Mamy i Ojca

Dzieci z Niepublicznego przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek im. bł. E. Bojanowskiego w Jarosławiu z wieszarami i piosenkami dla rodziców z okazji  Dnia Mamy i Ojca

zobacz materiał »
20 maja 2014

Juwenalia rozpoczęte

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu odebrali dziś klucz do Miasta rozpoczynając tegoroczne Juwenalia.

zobacz materiał »
15 maja 2014

Kacperek 2014

Impreza o zasięgu wojewódzkim o charakterze przeglądu. 

zobacz materiał »
9 maja 2014

Zapowiedź pikniku ZSTiO

15 maja, w najbliższy czwartek o godzinie 9-tej, rozpocznie się na placu szkolnym ZSTiO 3. piknik pod hasłem "Naukowy zawrót głowy". Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi imprezy.

zobacz materiał »