15 czerwca 2014

Wielokulturowe Spotkania Biesiadne

15 czerwca obok Wiejskiego Domu Kultury w Gniewczynie Łańcuckiej odbyło się spotkanie zespołów biesiadnych. Na scenie wystąpiły m.in. „Jagiellanie” z Jagiełły, „Cantus” z Gorliczyny, „Akademicy” z Jarosławia, „Viola” z Chodaczowa, „Sąsiedzi” z Białobrzegów, Chłopaki ze Starej Paki z Tryńczy, „Piganeczki” z Pigan oraz Zośki i Kapela Biesiadna z Gniewczyny Łańcuckiej. Humorystycznymi tekstami i gawędami „okraszała” imprezę Bronisława Bajor, która wcieliła się w role konferansjerki. Całość imprezy zakończyła zabawa taneczna przy zespole „TOXIC”.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 czerwca 2014

Uroczyste Podziękowania w SMJ

 Uroczyste Podziękowania w SMJ

zobacz materiał »
12 czerwca 2014

Spotkanie z Agnieszką Frączek

Spotkanie z Agnieszką Frączek

zobacz materiał »
25 maja 2014

"Majówka z Familią"

Dnia 25.05.2014 r. zorganizowana została „Majówka z Familią” z koncertem Zespołu Pieśni i Tańca „Familia” 

zobacz materiał »
5 czerwca 2014

Spektakl w Pawłosiowie

5 czerwca o godzinie 19 w Świetlicy UG w Pawłosiowie wystąpił Teatr Przedmieście w spektaklu „Obietnica”. Spektakl ten zdobył liczne nagrody na najważniejszych festiwalach w Polsce w 2011 i 2012 roku. Porusza tematy związane z narodzeniem, cudem, miłością i jest z pewnością najpiękniejszym spektaklem jaki w swoim repertuarze posiada Teatr Przedmieście.

zobacz materiał »
1 czerwca 2014

VIII Regionalny Przegląd Zespołów Tańca Ludowego "GACOK"

Impreza organizowana w Gaci w powiecie przeworskim adresowana do młodzieży i osób dorosłych. Nazwa imprezy wywodzi się od jednego z najstarszych tańców tańczonych w Gaci i jej okolicach.

zobacz materiał »