20 lipca 2014

Turniej finałowy o puchar Wójta Gminy Wiązownica

20 lipca 2014 r. w Szówsku w finale piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Wiązownica po raz pierwszy trofeum zdobyli zawodnicy drużyny LKS MANASTERZ. Radość zawodników i kibiców była tym większa, że zwycięstwo przypadło w roku w którym klub ten obchodzi jubileusz 30- lecie powstania.

Drużyna z Manasterza w pokonanym polu zostawiła drużyny z klasy okręgowej, w półfinale ubiegłorocznego zwycięzcę i faworyta rozgrywek KS Wiązownica, a w finale Santos Piwodę. LKS Manasterz oba spotkania zremisował, ale jej piłkarze okazali się lepsi w strzelaniu rzutów karnych. Puchar zwycięskiej drużynie wręczył jego fundator Wójt Gminy Marian Ryznar. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i bon na kwotę 700 zł na zakup sprzętu sportowego.Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 lipca 2014

Międzygminny Turniej Piłki Nożnej

13 lipca na Stadionie Sportowym w Dobkowicach odbył się Międzygminny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez LKS „Dąb” Dobkowice przy wsparciu środków Unijnych, Urzędu Gminy w Chłopicach oraz prywatnych sponsorów.

zobacz materiał »
5 czerwca 2014

Przy współpracy z TVN "Mundial 2014" dla fanów piłki nożnej

XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zostaną rozegrane od 12 czerwca do 13 lipca 2014 roku w Brazylii


zobacz materiał »
8 czerwca 2014

Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej 2014 w Powiecie Jarosławskim

8 Czerwca na stadionie sportowym w Tuczempach odbył sie Dzien Przyjaciół Piłki Nożnej.

zobacz materiał »
12 maja 2014

JKS-Polonia - opinie po meczu

JKS-Polonia - opinie po meczu

zobacz materiał »
2 maja 2014

"Brazylia 2014"

W dniach 01 - 02 maja  na Orliku przy Szkole Podstawowej  nr 4 bardzo duża grupa dzieci uczestniczyła w zorganizowanych przez animatorów pana Bogusława Musura i Artura Kurkę grach i zabawach ruchowych.

zobacz materiał »