14 września 2014

Przegląd Teatrów Amatorskich "Na dziedzińcu"

10 grup artystycznych z 8 miast z całej Polski zaprezentowało się na IV Jarosławskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich „Na Dziedzińcu...". 13 i 14 września, na dziedzińcu Kamienicy Gruszewiczów (Rynek 6) wystąpili artyści z Warszawy (teatr Go), Kielc (teatr Zbożowy), Stalowej Woli (teatr Wyjście), Tarnobrzega (teatr Słowa), Puław (teatr Sput2), Rzeszowa (trzy teatry: Kore, Banalia i Grymas) i Katowic (teatr Momo - gość specjalny). Nie zabrakło również reprezentantów z Jarosławia - teatru Cienie, który tworzą  wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Krystyny Rajtar oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

16 września 2014

Krypą z Jarosławia do Przemyśla

Krypą spod mostu na Sanie w Jarosławiu do Przemyśla przepłynęli Jakub Bieniasz i Łukasz Huta. Pokonanie czterdziestokilometrowej trasy zajęło mężczyznom cztery dni.

zobacz materiał »
12 września 2014

Podsumowanie Jubileuszu 80-lecia SMJ

Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia świętowało swoje 80-lecie. Z tej okazji 11 września w siedzibie organizacji odbyła się uroczystość wręczenia podziękowań wszystkim osobom zaangażowanym w jubileusz.

zobacz materiał »
12 września 2014

IV Jarmark Benedyktyński rozpoczęty

Rozpoczął się już tegoroczny Jarmark Benedyktyński. Od godzin porannych rozpoczęły się konkursy dla dzieci i młodzieży, zorganizowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

zobacz materiał »
6 września 2014

Piesza Pielgrzymka do Jodłówki

Piesza Pielgrzymka do Jodłówki

zobacz materiał »
11 września 2014

Jarmark Benedyktyński

Jarosławskie Opactwo zaprasza na IV Jarmark Benedyktyński, który odbędzie się w dniach 12 - 14 września. Jedną z atrakcji jarmarku będzie trwający przez 3 dni VI Turniej Rycerski Ziemii Jarosławskiej.

zobacz materiał »