21 listopada 2014

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne-Jarosław 2014

Listopadowe Podkarpackie Spotkania Edukacyjne jak co roku ściągnęły do Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych wielu uczniów jarosławskich szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku uczniów ze szkół Powiatu Jarosławskiego przekonywali do siebie przedstawiciele 9 instytucji. Były to placówki z Rzeszowa – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna oraz Akademia Zdrowia; Krakowa – Uniwersytety Pedagogiczny i Ekonomiczny, Przemyśla – Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska, Lublina – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oraz jarosławska Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna. 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 listopada 2014

Serwis Szkolny PG Sióstr Niepokalanek

Serwis szkolny Prywatnego Gimnazjum  Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

zobacz materiał »
23 listopada 2014

Gminne Święto Niepodległości w Cieszacinie Wielkim

Gminne Święto Niepodległości w Cieszacinie Wielkim

zobacz materiał »
19 listopada 2014

Zakończenie remontu elewacji ZSSChiO

W Zespole Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu 14 listopada ukończony został następny etap kilkuletnich działań związanych z odnową i modernizacją szkoły. 

zobacz materiał »
16 listopada 2014

Znana dziennikarka Magdalena Mołek w ILO im. M. Kopernika

Magdalena Mołek, dziennikarka znana z programów takich jak: „W roli głównej” lub „Dzień Dobry TVN” w środę, 29 października zagościła w progach naszego liceum. 

zobacz materiał »
10 listopada 2014

Czego słucha jarosławska młodzież?

„Czego słucha jarosławska młodzież?” jest projektem konkursowym przygotowanym przez ucznia klasy dziennikarskiej LO im. M. Kopernika w Jarosławiu – Jana Woszczaka.

zobacz materiał »