3 stycznia 2015

Powitaliśmy Nowy 2015 Rok

Co roku wielu mieszkańców Jarosławia wita Nowy Rok na rynku. Tak było również tym razem. W Sylwestrową Noc jarosławianie od godz. 22.00 bawili się w pięknej scenerii Starego Miasta. Oczekiwanie na rok 2015 umilały muzyczne dźwięki serwowane przez DJ Danny. O północy niebo rozświetlił widowiskowy pokaz sztucznych ogni, a tuż przed nim życzenia noworoczne wszystkim mieszkańcom złożył burmistrz Waldemar Paluch, któremu towarzyszyła córka Wiktoria. Gospodarz miasta życzył, by Nowy Rok przyniósł szczęście i wszelką pomyślność, podziękował również za wygrane wybory.  

TX 

Małgorzata Młynarska

Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Foto

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

25 grudnia 2014

Świąteczne statystyki w powiecie

Świąteczne statystyki na drogach powiatu

zobacz materiał »
27 grudnia 2014

Wigilia Miejska na Rynku

W przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia na jarosławskim rynku zapanowała świąteczna atmosfera. Mieszkańcom, którzy zagościli wczoraj przed ratuszem życzenia złożył burmistrz Waldemar Paluch. Nie zabrakło smacznego poczęstunku oraz wspólnego kolędowania.

zobacz materiał »
15 grudnia 2014

Remont wewnątrz placu SP ZOZ

Remont wewnątrz placu SP ZOZ

zobacz materiał »
11 grudnia 2014

Mikołajkowy Koncert Charytatywny

Materiał zrealizowany przy współpracy z uczniami klasy dziennikarskiej z ILO w Jarosławiu

zobacz materiał »
13 grudnia 2014

Wielka Galeria Artystyczna

W Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich 10 grudnia odbyła się już po raz 16. Wielka Galeria Artystyczna. Wydarzeniu temu od lat towarzyszy aukcja charytatywna prac autorstwa artystów plastyków oraz wykonane przez dzieci i młodzież jarosławskich szkół i przedszkoli. 

zobacz materiał »