29 kwietnia 2015

Aromatyczny Wieczór z Muzyką

25 kwietnia w Jarosławiu - w Sali Lustrzanej u Attavantich, odbył się „Aromatyczny Wieczór z Muzyką”, którego organizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Przy filiżance dobrej kawy można było posłuchać 15 utworów m.in.: Fryderyka Chopina, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Stanisława Nawrockiego, Feliksa Nowowiejskiego, Georgea Friderica Haendela, Stanisława Moniuszki i wielu innych wybitnych kompozytorów, które zagrał na fortepianie – bardzo utalentowany Jakub Międlar a oprawę muzyczną dopełniły dwa sopranowe głosy znakomitych młodych artystek: Jadwigi Kot i Natali Cieślakowskiej. Do każdego utworu wprowadzał nas niezastąpiony, wybitny interpretator muzyki wokalnej – od pieśni barokowych aż po piosenkę aktorską – dr Jacek Ścibor.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 kwietnia 2015

Solo Dance - eliminacje

28 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyły się taneczne eliminacje do VII już konkursu  – Solo Dance 2015. 

zobacz materiał »
3 marca 2015

"Zespół Vox Angeli - ambasador Kilometrów Dobra"

Zespół Vox Angeli znalazł się w gronie pomagających i biorących udział w akcji - „Kilometry Dobra”, wspierając tym samym Mikołajkowe Przedszkole Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu. Sami muzycy namawiają do udziału w tej szczytnej akcji dobroczynnej. Liczy się każda złotówka.

zobacz materiał »
11 marca 2015

XX Artystyczne Spotkanie Dzieci i Młodzieży

XX Artystyczne Spotkanie Dzieci i Młodzieży już za nami! Koncert galowy odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu 13 marca br. Jak wspomnieli zaproszeni goście, w spotkaniu z roku na rok bierze udział  coraz więcej uczestników. 

zobacz materiał »
8 marca 2015

W światłach Broadwayu

Świat operetki oraz musicalu to świat, w którym śpiewa się i tańczy emocje, bo stają się one zbyt silne, by je wypowiedzieć.

zobacz materiał »
9 marca 2015

Spotkania artystyczne - dzień pierwszy

Spotkania artystyczne - dzień pierwszy.

zobacz materiał »