28 kwietnia 2015

"O Złoty Klucz do Sławy" eliminacje

28 kwietnia 2015 roku sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu wypełniła się śpiewem i muzyką.

Na scenie odbył się już XXV Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz do Sławy”. Impreza, która jest wydarzeniem o zasięgu powiatowym, adresowana była do uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W przeglądzie wzięło udział około 50 solistów w trzech kategoriach wiekowych oraz zespoły. Podczas występu soliści mieli zaprezentować 2 wybrane przez siebie piosenki. Z powodu dużego zainteresowania, a co za tym idzie dużej liczby uczestników zaśpiewali tylko po jednej z nich. W skład komisji oceniającej występy weszli: Pani Elżbieta Bernatek z Przemyśla oraz Pan Wiktor Marut – główny instruktor muzyczny w Jarosławskim Miejskim Ośrodku Kultury. Laureatów oraz wyróżnionych w XXV konkursie piosenki „O Złoty Klucz do Sławy” będzie można zobaczyć 7 maja o godzinie 17.

W majowym koncercie wystąpią:

1) soliści kl. I -III Emilia Bednarska Katarzyna Bobowicz Milena Czereba Igor Misztal Karolina Pecuras Weronika Trojanowska Aleksandra Tymczyk

2) soliści kl. IV - VI Monika Balawender Paulina Lis Martyna Mitura Mateusz Wolwowicz

3) soliści kl. gimnazjalnych Kamila Chlastawa Katarzyna Czarny Wiktoria Januszko Aleksandra Lech Kinga Parzyszek Jagoda Socha Katarzyna Wygnaniec

4) Zespoły Zespół wokalny - ZS w Wiązownicy, Zespół wokalny Piąteczki - ZS im. Jana Pawła II w Jarosławiu, Zespół Chwilka - SP w Piwodzie, Zespół wokalny - SP w Szówsku, Zespół Roz Team - ZS w Roźwienicy, Zespół wokalny - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

1 maja 2015

VIII „Jarosławskie Potyczki Ortograficzne” - skrót

W czwartek 23 kwietnia 2015 odbyła się kolejna, VIII już edycja konkursu ortograficznego - „Jarosławskie Potyczki Ortograficzne”.

zobacz materiał »
24 kwietnia 2015

„Zlot gwiaździsty – Śladami przeszłości”

W ubiegły piątek 24 kwietnia odbył się uroczysty XIV finał konkursu zorganizowanego przez Urząd Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia oraz przez Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie, pt. „Zlot gwiaździsty – Śladami przeszłości”. 

zobacz materiał »
17 kwietnia 2015

Zatrzymanie uciekającego

Jarosławscy policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę volkswagena sharana, który uciekał przed funkcjonariuszami.

zobacz materiał »
22 kwietnia 2015

Kto zaradzi...

Na ulicy Morawskiej w Jarosławiu mamy wszystko co może wyprowadzić z równowagi każdego kierowcę.

zobacz materiał »
17 kwietnia 2015

IV Jarosławskie Targi Pracy

Reportaż z targów prac, które odbyły się w Jarosławiu.

zobacz materiał »