14 maja 2015

Nowy Rektor PWSTE w Jarosławiu

Tuż przed Juwenaliami, 11 maja Kolegium Elektorskie PWSTE w Jarosławiu wybrało nowego Rektora. Został nim Doc. Dr Krzysztof Rejman, który od 1 września 2015 roku przez kolejne cztery lata obejmie władzę w jarosławskiej placówce. 13 maja, korzystając z okazji – przekazania „klucza” przez władze miasta w ręce studentów  oraz uprzejmości  - obecnego na tej uroczystości – Docenta Rejmana, postanowiliśmy porozmawiać o wyzwaniach  i planach na przyszłość  dla PWSTE.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

14 maja 2015

finał wojewódzkiej licealiady w aerobiku.

Uczennice Zespołu Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych po raz drugi sięgnęły po tytuł mistrza województwa podkarpackiego w gimnastyce przy muzyce.

zobacz materiał »
13 maja 2015

Przekazanie klucza do bram miasta studentom

Przekazanie klucza do bram miasta studentom

zobacz materiał »
12 maja 2015

75. rocznica aresztowania uczniów szkoły budowlanki przez Gestapo

7 maja Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu uczcił 75 rocznicę aresztowania jej uczniów przez Gestapo. 

zobacz materiał »
6 maja 2015

Gimnazjum Publiczne nr 2 w Jarosławiu

Gimnazjum Publiczne nr 2 w Jarosławiu jest idealną szkołą dla uczniów stawiających na wszechstronny rozwój osobowy oraz jakość zdobywanej wiedzy.

zobacz materiał »
27 kwietnia 2015

Serwis informacyjny uczniów Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek

Specjalny serwis informacyjny prowadzony przez uczniów Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Darowskiej w Jarosławiu. W autorskim serwisie m.in. informacje o wojewódzkim konkursie „Sacrum w Literaturze i Sztuce” oraz o pozostałych projektach edukacyjnych.

zobacz materiał »