15 maja 2015

Dzień Niezapominajki

15 maja o godzinie 9.30 w Miejskim Przedszkolu nr 9, im. Jana Brzechwy po raz 15, obchodzono “Dzień Polskiej Niezapominajki”. W tym dniu pracownicy przedszkola, dzieci oraz ich rodzice ubrali się na niebiesko i promowali szczególne walory oraz piękno naszej drugiej ojczyzny – przyrody. Niezapominajka jest kwiatem spotkanym na łąkach, bagnach, torfowiskach oraz w wierszach i piosenkach. Ta wszechobecna wiosną i latem roślina nie pozwala nam o sobie zapomnieć, dlatego też, symboliczne obchodzenie tego dnia jest wspaniałą okazją aby przypomnieć o potrzebie zachowania od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc , sytuacji oraz historii i tradycji.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

14 maja 2015

Nowy Rektor PWSTE w Jarosławiu

Nowy Rektor PWSTE w Jarosławiu

zobacz materiał »
14 maja 2015

finał wojewódzkiej licealiady w aerobiku.

Uczennice Zespołu Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych po raz drugi sięgnęły po tytuł mistrza województwa podkarpackiego w gimnastyce przy muzyce.

zobacz materiał »
13 maja 2015

Przekazanie klucza do bram miasta studentom

Przekazanie klucza do bram miasta studentom

zobacz materiał »
12 maja 2015

75. rocznica aresztowania uczniów szkoły budowlanki przez Gestapo

7 maja Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu uczcił 75 rocznicę aresztowania jej uczniów przez Gestapo. 

zobacz materiał »
6 maja 2015

Gimnazjum Publiczne nr 2 w Jarosławiu

Gimnazjum Publiczne nr 2 w Jarosławiu jest idealną szkołą dla uczniów stawiających na wszechstronny rozwój osobowy oraz jakość zdobywanej wiedzy.

zobacz materiał »