18 maja 2015

Przedszkolne rymowanie – Moja rodzina

We wtorek 12 maja 2015 roku w Miejskim Przedszkolu nr 8 Montessori w Jarosławiu: odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w ramach III edycji konkursu literacko – plastycznego: „Przedszkolne Rymowanie – Moja Rodzina”.

Celem - zorganizowanego wcześniej przez przedszkole - konkursu jest wzmocnienie więzi rodzinnych, nakłanianie do twórczej postawy wobec literatury oraz zachęcanie do czytelnictwa: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wręczenie prezentów i dyplomów dopełniły występy artystyczne dzieci – śpiewy i recytowanie wierszy oraz podziękowania dla osób zaangażowanych w prace nad tym projektem.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

16 maja 2015

Wieczór muzyki instrumentalnej

15 maja o godzinie 18 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbył się „Wieczór muzyki instrumentalnej”.

zobacz materiał »
7 maja 2015

Finał konkursu czytelniczego dla jarosławskich gimnazjalistów

7 maja 2015 r. miał miejsce finał konkursu czytelniczego pt. „Pies Baskerville’ów”, czyli rodzinne sekrety z historią w tle. Konkurs zorganizowany został już po raz piąty przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Nagrody dla uczestników ufundował Burmistrz Miasta Jarosławia Pan Waldemar Paluch.

zobacz materiał »
15 maja 2015

Międzygimnazjalny Konkurs „Language Master”

14 maja w ZSDGiL w Jarosławiu obył się Międzygimnazjalny Konkurs „Language Master”. Organizatorem konkursu było grono pedagogiczne tej placówki: Panowie Krzysztof Tuczapski, Łukasz Stec, Wojciech Trelka oraz Pani Renata Tomaka Pasternak.

zobacz materiał »
15 maja 2015

Sukcesy Dawida Kasieczki, absolwenta Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Dawid Kasieczka, tegoroczny absolwent technikum elektronicznego w jarosławskim Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

zobacz materiał »
15 maja 2015

Dzień Niezapominajki

15 maja o godzinie 9.30 w Miejskim Przedszkolu nr 9, im. Jana Brzechwy po raz 15, obchodzono “Dzień Polskiej Niezapominajki”.

zobacz materiał »