23 maja 2015

Konkurs - Drugie Życie Śmieci

W dniu 27.04.2015 r. W Technikum nr 7 w Jaroslawiu odbyła się impreza ekologiczna organizowana przez grupę uczniów którzy stworzyli drużynę Ecoteam w ramach konkursu "Drugie Życie Elektrosmieci". Konkurs ten trwa cały rok szkolny i uczniowie zmagają się z różnymi zadaniami, Młodzież biorąca w nim udział przedstawiła jakim zagrożeniem dla środowiska są elektrośmieci. Zoorganizowany był także konkurs, w którym do wygrania były odtwarzacze mp3.Odbyła się także zbiórka szkodliwych elektrośmieci.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

19 maja 2015

Klaster ekonomii społecznej

W poniedziałek 18 maja w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu rozpoczęły się dwudniowe wykłady dotyczące tematyki ekonomii społecznej.

zobacz materiał »
19 maja 2015

Zapraszamy na piknik naukowy

„Naukowy zawrót głowy” - pod takim znamiennym tytułem, w piątek 22 maja odbędzie się VI piknik naukowy zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

zobacz materiał »
18 maja 2015

Przedszkolne rymowanie – Moja rodzina

Konkurs literacko – plastyczny „Przedszkolne rymowanie – Moja rodzina”.

zobacz materiał »
16 maja 2015

Wieczór muzyki instrumentalnej

15 maja o godzinie 18 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbył się „Wieczór muzyki instrumentalnej”.

zobacz materiał »
7 maja 2015

Finał konkursu czytelniczego dla jarosławskich gimnazjalistów

7 maja 2015 r. miał miejsce finał konkursu czytelniczego pt. „Pies Baskerville’ów”, czyli rodzinne sekrety z historią w tle. Konkurs zorganizowany został już po raz piąty przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Nagrody dla uczestników ufundował Burmistrz Miasta Jarosławia Pan Waldemar Paluch.

zobacz materiał »