12 czerwca 2015

III Targi Produktów Lokalnych

Wydarzenie miało charakter otwarty i skierowane byłodo społeczności lokalnej z obszaru działania LGD, tj. Gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica.

Podczas wydarzenia odbyły się Konkursy na najładniejsze stoisko Targów Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycja w Nowoczesność”, w którym wzięły udział organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich oraz twórcy ludowi z obszaru działania LGD. Wydarzenie organizowane było w ramach działania 4.31 - Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

9 czerwca 2015

"Wygrajmy dla Michała"

Turniej Charytatywny - "Wygrajmy dla Michała"

zobacz materiał »
1 czerwca 2015

Korczowa Dolina - Dzień Dziecka

Dnia 30.05.2015 w Centrum Handlu Korczowa Dolina zorganizowano huczne obchody Dnia Dziecka. Od godziny 12.00 centrum we władanie wzięły dzieci, a organizatorzy zadbali o atrakcje dla nich, wśród których znalazło się malowanie twarzy, modelowanie baloników, darmowy grill, popcorn, wata cukrowa, napoje i słodkości. 

zobacz materiał »
31 maja 2015

Zawody Wędkarskie o Puchar Radymna

Relacja z zawodów.

zobacz materiał »
23 maja 2015

Pikieta w Rokietnicy

Mieszkańcy Tapina kontra Wójt. 21 maja mieszkańcy wsi Tapin pikietowali pod siedzibą Urzędu Gminy Rokietnica. Protestujący domagali się budowy nowego boiska i placu zabaw dla dzieci, ponieważ jak twierdzą w ich miejscowości nic się nie zmieniło od 40 lat. We wsi – oprócz  małego boiska szkolnego – nie ma żadnego miejsca, gdzie młodzi mogliby aktywnie spędzać czas. Zarzuty te odpiera wójt gminy Pani Bożena Gmyrek, która twierdzi, że dba o Tapin na tyle, na ile pozwalają jej finanse. 

zobacz materiał »
20 maja 2015

Izba Pamiątek Strażackich w Chorzowie

Izba Pamiątek Strażackich w Chorzowie

zobacz materiał »