22 czerwca 2015

wypadek na ul. 3 Maja

Którędy jeżdżą kierowcy podczas zablokowanej drogi?

22 czerwca 2015 r. po godzinie 16 w Jarosławiu doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja z Królowej Jadwigi. Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną wypadku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierująca mercedesem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą 3-go Maja kierowcy renault espace. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległy oba pojazdy, obrażeń doznała też kierująca mercedesem. Badanie stanu trzeźwości obu kierowców wykazało, że pokrzywdzony 56-letni kierowca renault miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami obu kierowcom i prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.

Inni kierowcy, jak widać na filmiku przesłanym do naszej redakcji, nie zważając na wypadek przejeżdżali po chodniku, myśląc tylko o tym byle szybciej wydostać się z zakorkowanej ulicy. Nawet kierowca autobusu podjął się takiej przeprawy, na czym ewidentnie ucierpiał chodnik.

Dziękujemy Internautom, który przesłali nam filmiki ze zdarzeniem. Zachęcamy innych mieszkańców do dzielenia się z nami filmikami, czy też zdjęciami z wydarzeń, w których uczestniczą. Nie koniecznie muszą to być tylko wypadki, (lepiej aby ich nie było)

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

22 czerwca 2015

LOKA

Dni Jarosławia

zobacz materiał »
22 czerwca 2015

ROOTS ROCKETS

Dni Jarosławia, ROOTS ROCKETS

zobacz materiał »
21 czerwca 2015

Dni Miasta

Dni Jarosławia

zobacz materiał »
21 czerwca 2015

Detal w Architekturze

Detal w Architekturze

zobacz materiał »
20 czerwca 2015

ENEJ w Jarosławiu

Wywiad z członkami zespołu Enej.

zobacz materiał »