5 lipca 2015

Dni Gminy Tryńcza

W dniach 4 i 5 lipca 2015 r. zorganizowane zostały dni gminy Tryńcza. Dwudniowa weekendowa impreza przyciągnęła mnóstwo osób.

Sobota stała pod znakiem sportu. Organizatorzy zadbali o to, aby w licznych konkurencjach sportowych mogli sprawdzić się zarówno dorośli jak i dzieci. Odbył się turniej piłki plażowej i siatkowej, grano w tenisa ziemnego oraz przeprowadzono zawody strong man, a także wiele konkurencji zręcznościowych. Każdy chętny mógł również uczestniczyć w treningu fitness na świeżym powietrzu. Dzieci miały do dyspozycji wesołe miasteczko, karuzele i inne atrakcje. Dużo emocji wzbudziły rozgrywki drużyn samorządowych. W tym roku zwyciężyła ekipa Oldboji z Gminy Tryńcza. Po sportowej rywalizacji można było zrelaksować się podczas koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tryńczy, a po odzyskaniu sił bawić się na zabawie tanecznej z zespołem Toxic.

Drugi dzień XI Dni Gminy Tryńcza rozpoczął się od startu II Trynieckiego Rajdu Rowerowego. Mimo że doskwierał upał, na plac przy Urzędzie Gminy przybyło kilka tysięcy osób. Przed zebranymi zaprezentowała się znów Młodzieżowa Orkiestra Dęta, a później na scenie pojawili się tancerze i wokaliści, m.in.: Martyna Niemirowska, Jolanta Janas, zespół Reflex, grupa mażoretek  i inni. Ciekawy był występ Łukasza Świrka – finalisty programu „Mam Talent”.

O 19.30 pojawiła się na scenie pierwsza gwiazda tego wieczoru Ewelina Lisowska, która przed występem zgodziła się udzielić nam wywiadu.

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

5 lipca 2015

Tragiczny weekend nad wodą!!!

Rozpoczęły się wakacje, jest piękna słoneczna, a wręcz upalna pogoda, dlatego chętnych do wypoczynku nad wodą nie brakuje. Niestety z danych Komendy Głównej Policji wynika, że od początku maja do 5 lipca utonęły już 124 osoby.

zobacz materiał »
5 lipca 2015

Pożar lasu w Jagielle

W niedzielę 5 lipca 2015 r. tuż po godz. 15 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku dotarła informacja o pożarze lasu, który wybuchł w miejscowości Jagiełła. 

zobacz materiał »
3 lipca 2015

Lasy - cała prawda

3 lipca 2015 r. poseł PSL Mieczysław Kasprzak zorganizował konferencję prasową pt. LASY PAŃSTWOWE – CAŁA PRAWDA.

zobacz materiał »
30 czerwca 2015

Pożar w Radymnie

Pożar w Radymnie, paliła się stodoła

zobacz materiał »
18 czerwca 2015

Dzień Pola w Jankowicach - HR Smolice

18 czerwca 2015 r. w Jankowicach zorganizowane zostały DNI POLA przez spółkę Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR Oddział Zamiejscowy w Ożańsku oraz firmę SYNGENTA.

zobacz materiał »