11 lipca 2015

Wywiad z solistami zespołu Golec Orkiestra

Dni Przeworska

W dniach 10-12 lipca 2015 r. w Przeworsku zorganizowano dni miasta. Trzydniowa impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców i przyjezdnych gości.  W piątek świętowano na sportowo rozgrywając dwa mecze  turniej piłkarskiej "6" o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska oraz turniej koszykówki dzieci i młodzieży "Trio-Basket".

Prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się dopiero drugiego dnia imprezy. Sobota wystartowała meczem finałowym Przeworskiej Ligi Tenisa Ziemnego. Po sportowych zmaganiach można było oddać się jedynie dobrej zabawie, do której przygrywały zespoły takie jak: Offroad, Starzyga, Luiku z Ukrainy, Mr. Pollack.

Wszyscy w napięciu oczekiwali na gwiazdę wieczoru -  zespół Golec Orkiestra, który na scenie pojawił się po godzinie 20.30. Góralska kapela rozbawiała publiczność. Brawom, owacjom i autografom nie było końca. Sobotnie koncerty przyciągnęły prawdziwą rzeszę fanów dobrej zabawy.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

5 lipca 2015

DNI GMINY TRYŃCZA

w Drugim dniu XI Dni Gminy Tryńcza pojawiła się na scenie  gwiazda tego wieczoru Zespół "Bracia"

zobacz materiał »
5 lipca 2015

Dni Gminy Tryńcza

W dniach 4 i 5 lipca 2015 r. zorganizowane zostały dni gminy Tryńcza. Dwudniowa weekendowa impreza przyciągnęła mnóstwo osób. 

zobacz materiał »
5 lipca 2015

Tragiczny weekend nad wodą!!!

Rozpoczęły się wakacje, jest piękna słoneczna, a wręcz upalna pogoda, dlatego chętnych do wypoczynku nad wodą nie brakuje. Niestety z danych Komendy Głównej Policji wynika, że od początku maja do 5 lipca utonęły już 124 osoby.

zobacz materiał »
5 lipca 2015

Pożar lasu w Jagielle

W niedzielę 5 lipca 2015 r. tuż po godz. 15 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku dotarła informacja o pożarze lasu, który wybuchł w miejscowości Jagiełła. 

zobacz materiał »
3 lipca 2015

Lasy - cała prawda

3 lipca 2015 r. poseł PSL Mieczysław Kasprzak zorganizował konferencję prasową pt. LASY PAŃSTWOWE – CAŁA PRAWDA.

zobacz materiał »