10 października 2015

6 osób w szptalu po wypadku w Wiązownicy

Na skrzyżowaniu drogi Radawa-Jarosław i Piwoda-Wiązownica doszło w sobotę 10 października do wypadku drogowego. 18-latek z gminy Radymno kierujący volkswagenem najprawdopodobniej zlekceważył znak STOP. W wyniku tego doszło do zderzenia z suzuki vitarą. Do szpitala trafiło sześć osób. Bo badaniach, kierujący golfem i dwóch pasażerów pozostało w szpitalu. 


 Do zdarzenia doszło w sobotę tuż po godz. 15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latek kierujący volkswagenem golfem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, ignorując znak STOP. W wyniku tego doszło do zderzenia bocznego z jadącym od strony Radawy suzuki vitarą.

Bezpośrednio po zderzeniu do jarosławskiego szpitala trafiło sześć osób. Kierujący suzuki 58-letni mieszkaniec Jarosławia po udzieleniu pomocy opuścił szpital. Mieszkaniec gminy Radymno, kierujący volkswagenem i dwaj pasażerowie w wieku 16 i 20 lat pozostali w szpitalu. Dwaj pozostali pasażerowie z volkswagena po udzieleniu pomocy opuścili szpital.
info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 października 2015

Pijany jarosławianin z 4 promilami trafił do izby wytrzeźwień

Pijany jarosławianin z 4 promilami trafił do izby wytrzeźwień

zobacz materiał »
5 października 2015

Wypadek śmiertelny w Pełkiniach

Wczoraj około godz. 20.30 w Pełkiniach na drodze krajowej doszło do wypadku śmiertelnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault megane potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię. Pomimo podjętej przez załogę karetki pogotowia akcji reanimacyjnej 59-letni mieszkaniec gminy Jarosław zmarł.


Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, a także dokumentację fotograficzną. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zabezpieczono. Badanie alkomatem pokazało, że kierujący był trzeźwy. Od uczestników wypadku pobrano krew do badań. One wykażą, czy pieszy był trzeźwy.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

zobacz materiał »
5 października 2015

Kolizyjny weekend

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu doszło do 10 kolizji.

zobacz materiał »
29 października 2010

Nie ustąpiła pierwszeństwa

17-letni motorowerzysta ucierpiał 29 września w wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Siemieńskiego z Pruchnicką.

zobacz materiał »
30 września 2015

Za szybko i na "gazie"

Jechał za szybko i był pod wpływem alkoholu.

zobacz materiał »